Wybierz region

Wybierz miasto

  Arsena3 w centrum Lodzi

  Autor: Edward Mazurkow

  2000-06-29, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Express Ilustrowany

  44-letniego S3awomira S. policjanci zastali podczas pracy, gdy naprawia3 broE. T3umaczy3, ne ma koncesjź i interes prowadzi legalnie. S3awomir S. jest bardzo dobrze obeznany z broniI.

  44-letniego S3awomira S. policjanci zastali podczas pracy, gdy naprawia3 broE. T3umaczy3, ne ma koncesjź i interes prowadzi legalnie. S3awomir S. jest bardzo dobrze obeznany z broniI. KilkanaŚcie lat temu by3 zawodowym no3nierzem w jednostce zmechanizowanej i trenowa3 strzelectwo. Po zwolnieniu siź ze s3unby zajI3 siź rusznikarstwem i otrzyma3 pozwolenie na broE ostrI. W 1998 r. po kontroli warsztatu przez Komendź WojewódzkI Policji cofniźto mu koncesjź i pozbawiono pozwolenia na broE.
  Na brak klientów S3awomir S. jednak nie narzeka3. Jego sIsiedzi mówiI, ne uchodzi3 za dobrego fachowca i z jego us3ug korzystali nawet mundurowi. Policja podejrzewa, ne us3ugi móg3 równien Świadczyĺ dla Świata przestźpczego. O tym, czy tak by3o naprawdź, okane siź byĺ mone po badaniach wiadra z piaskiem, które wykorzystywa3 S3awomir S. do przestrzeliwania broni.
  W Lodzi legalnie dzia3ajI dwie rusznikarnie. Jedna przy ul. Piotrkowskiej, druga przy ul. Pomorskiej. Koncesjź na dzia3alnoŚĺ rusznikarni wydaje MSWiA.

  Sonda

  Czy masz zaufanie do Pogotowia Ratunkowego?

  • Nie (68%)
  • Tak (32%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.