Wybierz region

Wybierz miasto

  Decyzja w poniedziałek

  Autor: Jan Hofman

  2000-06-16, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Ponoć dopiero w poniedziałek ogłoszona zostanie decyzja, w jakim kształcie prawnym drużyna przystąpi do rozgrywek i którzy piłkarze w niej zostaną. Choć zawodnicy mieli teraz urlopową przerwę nie próżnowali jednak.

  Ponoć dopiero w poniedziałek ogłoszona zostanie decyzja, w jakim kształcie prawnym drużyna przystąpi do rozgrywek i którzy piłkarze w niej zostaną.
  Choć zawodnicy mieli teraz urlopową przerwę nie próżnowali jednak. Wielu łódzkich piłkarzy, zamiast wyjechać na wakacje, prowadziło rozmowy w sprawie swych przyszłych kontraktów z ewentualnymi pracodawcami. Sporo czasu w Warszawie spędzili Artur Kościuk i Zbigniew Wyciszkiewicz. Obydwu chce pozyskać Polonia, szykująca się do eliminacji Ligi Mistrzów. Przedłużeniem wypożyczenia Roberta Górskiego mocno zainteresowany jest Ruch Chorzów. Wczoraj chęć pozyskania trzech ełkaesiaków (Batata, Darlington i Saganowski) wyraził niemiecki drugoligowiec MSV Duisburg. Działacze tego klubu zapraszają Antoniego Ptaka na szczegółowe rozmowy do Niemiec. Saganowskim mocno interesuje się również przedstawiciel naszej ekstraklasy Petro. Działacze z Płocka poinformowali ostatnio, że do 19 czerwca chcieliby sfinalizować kontrakt łódzkiego napastnika. W innym wypadku zrezygnują z pozyskania popularnego ,Sagana" i rozpoczną poszukiwania innych zawodników.
  Póki co, na pierwszym treningu po wakacjach mają się stawić wszyscy piłkarze ŁKS. Kto jednak grać będzie na drugoligowych boiskach, tego nikt jeszcze w klubie przy al. Unii nie wie.

  Sonda

  Czy masz zaufanie do Pogotowia Ratunkowego?

  • Nie (68%)
  • Tak (32%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.