Na kogo i jak głosowaliśmy

W niedzielnych wyborach 23-osobową Radę Miejską piotrkowianie wybierali spośród 414 kandydatów. Na kogo i jak głosowali? Oto pełna lista kandydatów – uszeregowanych według ugrupowań, z których list startowali ...

W niedzielnych wyborach 23-osobową Radę Miejską piotrkowianie wybierali spośród 414 kandydatów. Na kogo i jak głosowali? Oto pełna lista kandydatów – uszeregowanych według ugrupowań, z których list startowali – i liczba otrzymanych głosów

Forum Piotrkowian – To Także Ty

Okręg nr 1: Elżbieta Gniewaszewska (55), Piotr Trzebski (53), Helena Brzeska (8), Marek Krawczyński (48), Krzysztof Kozłowski (498), Paweł Grzybicki (21), Michał Ogórek (39), Krzysztof Wiączek (30), Dominika Starostka (14), Artur Boruch (4).

Okręg nr 2: Włodzimierz Kapiec (42), Artur Szczegielniak (110), Jarosław Szyda (28), Jacek Domagalik (62), Andrzej Cecotka (134), Stanisław Misztela (63), Bartosz Popowski (15), Teresa Marczak (40), Danuta Leksińska (23), Janusz Starostka (19).

Okręg nr
∨ Czytaj dalej

3: Magdalena Kwiecińska (241), Waldemar Domarańczyk (155), Jolanta Frankiewicz-Piszczyk (12), Zbigniew Bujakowski (43), Arkadiusz Wardziński (92), Ludomir Pencina (50), Jan Kempiński (62), Ewa Kamińska (20), Stanisław Zachmost (35), Grzegorz Mogiła (101), Włodzimierz Bąkowicz (17), Edward Konopka (45), Juliusz Piasecki (13), Jacek Rogalski (19).

Okręg nr 4: Andrzej Pol (294), Marek Konieczko (121), Leszek Bieniek (200), Jerzy Sokołowski (39), Zbigniew Grześkiewicz (64), Tomasz Nowacki (46), Jan Porczyński (19), Andrzej Bęben (148), Tomasz Balcerek (37), Jerzy Krasoń (11), Michał Jaworski (15), Paulina Tłustwa (8).

Porozumienie Ziemi Piotrkowskiej POzPiS

Okręg nr 1: Mariusz Konieczny (231), Maciej Jafra (22), Joanna Krycka (60), Henryk Załoga (49), Grażyna Możdżyńska-Bitner (30), Janusz Bugajski (22), Mirosław Olejnicki (28), Dobrochna Kulbat (31), Robert Gala (68), Roman Piskorz (12).

Okręg nr 2: Marek Grynkiewicz (186), Barbara Ratzinger (44), Elżbieta Jarszak (72), Władysław Kaźmierski (39), Jacek Ulatowski (11), Włodzimierz Kuśmierski (19), Małgorzata Lachowicz-Skrzyńska (78), Jerzy Jaszkowski (20), Urszula Ferlacka (14), Elżbieta Chrzęst (191).

Okręg nr 3: Adam Gaik (73), Zygmunt Radziszewski (42), Robert Rudnicki (25), Krzysztof Małolepszy (174), Jerzy Stobiecki (29), Jerzy Kulbat (41), Wiesława Martynowska (50),Piotr Gajda (114), Sylwester Głowacki (20), Adrian Rol (163), Ryszard Kłucjasz (15), Marcin Góra (16), Tomasz Cieplucha (46), Tomasz Klukowski (58).

Okręg nr 4: Władysława Krauze (116), Krzysztof Piesik (69), Piotr Ziółkowski (49), Włodzimierz Budkowski (47), Jakub Miazek (26), Longiniusz Łuczak (61), Jacek Stanisławski (27), Danuta Wochna (16), Maria Jas (17), Anna Daszkowska-Gorząd (89), Waldemar Buchalski (72), Przemysław Stolarczyk (12).

Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego

Okręg nr 1: Zofia Makarska-Ginter (25), Marek Rękorajski (22), Edward Szymański (13), Maria Milczarek (11), Bogusława Cimer (14).

Okręg nr 2: Daniel Woszczek (17), Janina Zadumińska (5), Krzysztof Kulbat (27), Marek Makuch (30), Jan Gliszczyński (5).

Okręg nr 3: Zbigniew Kococik (110), Maciej Kaczmarek (43), Izydor Sidowski (12), Wiesława Banaś (31), Anna Strzelczyk (5), Stanisław Krzysztofik (19), Jerzy Bebniarz (18).

Okręg nr 4: Urszula Maciejewska (54), Michał Mroczek (28), Paweł Wychowałek (9), Wiesław Wiśniewski (13), Krystyna Chojnacka (20), Tomasz Murawa (8).

Piotrkowskie Forum Kobiet

Okręg nr 1: Dorota Bogusławska (16), Iwona Żyłowska (11), Urszula Piątek (27), Anna Janas (10), Agnieszka Mielczarska (9).

Okręg nr 2: Joanna Kuśmierska (26), Anna Stępień (18), Barbara Lipnicka (17), Ewa Fijołek (14), Laura Fattah-Dobrzyńska (7).

Okręg nr 3: Teresa Nowakowska (57), Marzenna Kacprzyk (52), Anna Chmielewska-Deka (8), Grażyna Walczak (28), Sylwia Janus-Kacperczyk (12), Alina Kowalczyk (7), Halina Janus (23).

Okręg nr 4: Renata Kraska (13), Barbara Stankowska (44), Joanna Harazińska (49), Alicja Sitarz (6), Elżbieta Kaczmarczyk (6), Bożena Wachoń (28), Małgorzata Haładaj (18).

Porozumienie na rzecz Rozwoju Piotrkowa

Okręg nr 1: Roman Illinicz (56), Roman Staszór (27), Marian Mazerski (32), Jerzy Hartman (108), Piotr Wężyk (17), Marek Borowiecki (17), Ireneusz Kendra (6).

Okręg nr 2: Monika Pawłowska (90), Dariusz Dzwonnik (132), Karol Szokalski (26), Tomasz Przybył (57), Andrzej Merk (80), Adam Ortyl (34), Mariusz Gosławski (17), Tomasz Świtała (8).

Okręg nr 3: Jerzy Pokutycki (136), Piotr Raczyński (29), Michał Bąkowicz (41), Krzysztof Komar (63), Marek Potrzebowski (65), Jakub Rudziński (16), Marian Podogrodzki (85), Paweł Reising (23), Robert Baryła (25), Dariusz Borowski (22), Jerzy Miedziński (13), Alina Podstawka (6), Jerzy Kordowiak (24).

Okręg nr 4: Zbigniew Wilk (151), Andrzej Czapla (162), Robert Marzec (36), Paweł Załoga (285), Błażej Przybył (23), Paweł Wojtania (38), Andrzej Workiewicz (33), Robert Maciejewski (17), Bożena Tarnowska (16), Marcin Kiełkiewicz (16), Mariusz Baryła (9), Aneta Kacprzyk (15).

Forum Mieszkańców

Okręg nr 2: Maria Szafrańska (16), Maria Siudek (5), Maria Wrońska (27), Włodzimierz Mędrzycki (8), Krzysztof Krasonodębski (26).

Okręg nr 3: Ryszard Sztajnert (57), Włodzimierz Boberek (10), Antoni Wolnik (6), Łukasz Kaczmarek (10), Grzegorz Adaszek (19).

Okręg nr 4: Paweł Łaski (11), Zbigniew Klimczak (6), Mariusz Pęczkowski (3), Ewa Kardas (14), Stanisław Zieliński (12).

Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej

Okręg nr 1: Slawomir Jankowski (210), Ryszard Dyndek (60), Jadwiga Wójcik (133), Sylwia Ostafijczuk (35), Edyta Brzezińska (42), Mariusz Sobczyk (21), Waldemar Wieczorek (61).

Okręg nr 2: Ireneusz Szarlej (214), Krzysztof Nabiałczyk (98), Monika Kotula (65), Jacek Banaszczyk (66), Anna Brodzińska (48), Małgorzata Fogiel (32), Adam Słończewski (20), Małgorzata Stolarczyk (40), Adam Mędrek (24).

Okręg nr 3: Piotr Szewczyk (281), Irena Siedlak (90), Robert Szulc (45), Antoni Opala (129), Maciej Dędek (45), Aneta Krasoń (90), Zbigniew Rutkowski (66), Jacek Matyjaszczyk (29), Grzegorz Gierczak (40), Tadeusz Babski (28).

Okręg nr 4: Halina Molka (271), Wioletta Leszczyńska (57), Wanda Magacz (35), Piotr Nowicki (100), Waldemar Świder (131), Kazimierz Wiszowaty (70), Ewa Jeleńczak (16), Marek Niegodajew (17), Halina Jakubik (42).

Wspólnota Piotrkowian

Okręg nr 1: Cecylia Adamska (52), Tadeusz Izdebski (26), Sylwester Kutalski (10), Urszula Skórka (34), Tadeusz Jarosiński (5), Małgorzata Gielec-Gałązka (10).

Okręg nr 2: Marian Fogiel (16), Halina Magiera (52), Sławomir Widawski (31), Wojciech Matyja (4), Jerzy Misztela (27), Wojciech Wojtasik (13), Dariusz Klociński (25).

Okręg nr 3: Roman Dłużewski (19), Marian Paradowski (49), Henryka Moskalewicz (21), Izabela Przybyszewska (20), Jolanta Błazińska (2), Henryka Kułak (18), Elżbieta Wiernicka (31).

Okręg nr 4: Antoni Sokalski (96), Kazimierz Figas (24), Józef Fiala (14), Piotr Pietrzak (21), Piotr Borowski (9), Bożena Ożarek (21).

Prawica Razem

Okręg nr 1: Michał Rżanek (314), Krzysztof Chojniak (257), Ryszard Warzocha (105), Barbara Kisiel-Sowińska (12), Gabriela Burzyńska (27), Zbigniew Włodarczyk (85), Jerzy Rogowski (31), Mariusz Oleksiewicz (27), Jacek Klecel (18), Henryka Królikiewicz (74).

Okręg nr 2: Marian Błaszczyński (368), Tomasz Majkowski (78), Krzysztof Kurczyna (159), Zygmunt Staniaszek (61), Tomasz Rytych (30), Tomasz Zawadzki (22), Zbigniew Krużyński (12), Andrzej Depczyński (48), Jadwiga Włodarczyk (21), Paweł Wachowski (19).

Okręg nr 3: Jerzy Królikiewicz (303), Zbigniew Chwalny (130), Witold Błaszczyk (129), Ryszard Łopaciński (143), Ewa Chmielewska-Tomecka (41), Tomasz Trzaskacz (20), Włodzimierz Mazerant (70), Dorota Filipczak (39), Antoni Wiśniewski (36), Piotr Woźniak (28), Małgorzata Tobiasz (41), Krzysztof Walczykowski (15), Maciej Kębłowski (14), Elżbieta Nowakowska (17).

Okręg nr 4: Piotr Masiarek (243), Urszula Rusin (92), Janusz Błaszczyk (66), Arkadiusz Winiarski (108), Stanisław Kowalski (11), Tomasz Stasiak (90), Krzysztof Dajcz (76), Zofia Antoszczyk (116), Jerzy Gałas (22), Magdalena Tworkowska (27), Robert Chybiński (25), Janusz Hoffman (84).

Potrzeba Lepszego Działania

Okręg nr 1: Andrzej Łabuziński (136), Zdzisław Wawrzewski (24), Zdzisław Dziechciński (13), Jerzy Szczukocki (6), Małgorzata Wójcik (30), Henryk Fulara (21).

Okręg nr 2: Stanisław Sipa (9), Jolanta Grzesiuk (45), Ireneusz Krasoń (28), Ryszard Abratkiewicz (44), Stanisław Świech (67), Sławomir Cieciura (3).

Okręg nr 3: Mirosław Ratajski (88), Janusz Prochoń (44), Maciej Purgał (27), Przemysław Baliński (20), Grzegorz Tomczyński (36), Bogdan Franczak (48), Marcin Mazur (132).

Okręg nr 4: Piotr Stępień (68), Wojciech Kaczmarek (30), Bogdan Piskorz (28), Jacek Wawrzewski (26), Wojciech Biały (5), Michał Tokarski (5), Wiesław Kozica (19), Jacek Stachowiak (16), Marek Richter (38).

Komitet Wyborczy Wyborców Rodzin Polskich

Okręg nr 1: Władysław Adaszek (97), Teresa Szewczak (15), Ewa Woźniak (2), Andrzej Sąciński (52), Róża Stępień (42), Jerzy Paciorek (3), Zygmunt Ditrych (31), Rafał Kowalewicz (16), Bożena Żmuda (3), Kamil Grądek (1).

Okręg nr 2: Janusz Sadura (61), Jacek Piątek (36), Marek Ogrodnik (19), Zenon Dziadkowiec (23), Józef Jonczyk (5), Grażyna Szczęsna (15), Marcin Zając (13), Tomasz Kiełbik (23), Mariusz Talaga (31).

Okręg nr 3: Wiktor Mystkowski (93), Jarosław Kowalewicz (13), Mirosław Kosiorek (3), Bogdan Dobrzelak (21), Honorat Stępień (25), Waldemar Mrozowski (26), Jolanta Jabłońska (8), Robert Krężel (6), Leszek Woźniak (6), Andrzej Góral (18), Iwona Gliszczyńska (8), Małgorzata Ornowska (2).

Okręg nr 4: Jerzy Jabłoński (52), Andrzej Krasuń (49), Wojciech Słodkowski (17), Jan Olszak (7), Tadeusz Szajewski (18), Krzysztof Ząbrowicz (8), Arkadiusz Berner (17), Ireneusz Stachura (5).

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy

Okręg nr 1: Włodzimierz Pawlak (139), Marek Pilch (91), Andrzej Malinowski (74), Tomasz Sokalski (186), Zdzisława Witkowska (45), Barbara Nowak (95), Krzysztof Kulisa (22), Maciej Maciejewski (64), Dorota Michalak (74), Paweł Szcześniak (349).

Okręg nr 2: Mirosław Błażejewski (164), Jarosław Zyzik (93), Bronisław Brylski (252), Jacek Sokalski (157), Stefan Famulski (153), Jacek Marusiński (179), Ryszard Pełka (153), Izabela Karaszewska (48), Grażyna Rogalska (64), Tadeusz Kosela (134).

Okręg nr 3: Ewa Ziółkowska (294), Zbigniew Lizak (218), Anna Dudkiewicz (167), Jan Kruz (366), Ryszard Dolny (141), Bogdan Munik (94), Marian Kielian (110), Zbigniew Zawada (198), Emil Chorążewski (68), Renata Gniewaszewska (61), Elżbieta Jagusiak (146), Grażyna Wysocka (37), Wioletta Werk-Hejniak (62), Andrzej Świdziński (170).

Okręg nr 4: Artur Ostrowski (494), Jan Dziemdziora (179), Wiesława Furman (83), Eugeniusz Czajkowski (188), Wojciech Kazana (116), Jerzy Drabek (56), Wanda Kalisz (121), Mariusz Radziszewski (68), Mariusz Jarzębowski (19), Jan Jeż (61), Jadwiga Adamus (52), Marian Biniek (110).

Zobacz koniecznie

przewiń w lewo przewiń w prawo

Witryna korzysta z plików cookies oraz informacji zapisywanych i odczytywanych z localStorage, aby dopasować interesujące treści oraz reklamy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki, w szczególności w zakresie cookies, oznacza, że pliki będą umieszczane na urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do cookies i localStorage używając ustawień przeglądarki lub używanego urządzenia. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Zamknij