Wybierz region

Wybierz miasto

  Nowi piłkarze w Widzewie?!

  Autor: mm

  2000-06-20, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Express Ilustrowany

  Widzewiak jednak konsekwentnie twierdzi, że jeżeli ma odejść z łódzkiego klubu to do zachodniej drużyny. W tej sytuacji jego menedżer nadal rozmawia z zainteresowanymi, a jedyny łódzki reprezentant trenuje z Widzewem.

  Widzewiak jednak konsekwentnie twierdzi, że jeżeli ma odejść z łódzkiego klubu to do zachodniej drużyny. W tej sytuacji jego menedżer nadal rozmawia z zainteresowanymi, a jedyny łódzki reprezentant trenuje z Widzewem. Fani tego klubu nie mieliby na pewno nic przeciwko temu, by Szymkowiak pozostał w ich drużynie.
  Gdyby Mirosław Szymkowiak nadal nie chciał przejść do Wisły prezes Andrzej Pawelec w celu pozyskania Jopa, Nicińskiego i jeszcze jednego gracza krakowskiej Wisły - czarnoskórego Kalechi Zeala Iheanacho musi wysupłać pewną sumę pieniędzy. Do łódzkiego zespołu może trafić jeszcze jeden czarnoskóry zawodnik. Po Urbaniaku i Augustyniaku chęcią reprezentowania barw Widzewa zapałał kolejny reprezentant Lecha Poznań Nigeryjczyk Justin N'norom. Kibice pamiętają go zapewne z meczu w Poznaniu Lech - Widzew, przedostatniego w sezonie 1998/99, gdy w ostatniej minucie strzelił łodzianom dalekim strzałem pięknego gola. Lech walczył wówczas z Widzewem o wicemistrzostwo Polski.
  Dziś mają przyjechać do Łodzi poznaniacy, natomiast gracze Wisły Kraków do piłkarzy Widzewa dołączą po zakończeniu negocjacji między działaczami obu klubów w sprawie transferu Mirosława Szymkowiaka.

  Sonda

  Czy masz zaufanie do Pogotowia Ratunkowego?

  • Nie (68%)
  • Tak (32%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.