Wybierz region

Wybierz miasto

  Piękna blondynka i jej córka Karolina

  Autor: Lech Kaźmierczak

  2000-05-29, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Express Ilustrowany

  Już od 13 maja, czyli dnia, kiedy odbyły się eliminacje do konkursu Expressu ,Najpiękniejsza Mama i Córka 2000" było wiadomo, iż w tym roku wybór pary nr 1 nie będzie sprawą prostą.

  Już od 13 maja, czyli dnia, kiedy odbyły się eliminacje do konkursu Expressu ,Najpiękniejsza Mama i Córka 2000" było wiadomo, iż w tym roku wybór pary nr 1 nie będzie sprawą prostą. Wszystkie 13 mam i 13 córek, które zakwalifikowano do finału z 65 par, jakie zgłosiły się do naszego konkursu, zasługiwało na wielkie brawa za urodę, figurę, poczucie humoru i niezwykłą, serdeczną atmosferę stworzoną podczas koncertu, jak i wcześniej, na próbach.
  Trzygodzinny koncert był wielkim rodzinnym show i to nie tylko dlatego, iż na scenie występowały mamy z córkami. Również na widowni zasiedli mężowie, ojcowie, narzeczeni, babcie i dziadkowie kandydatek i każde ich pojawienie się spotykało się z potężnym aplauzem. Braw nie szczędziły też Halina i Katarzyna Misztal, czyli ,Najpiękniejsza Mama i Córka'99" oraz Ewa i Karolina Wróbel, laureatki z 1997 roku. Panie z uwagą od lat oglądają wszystkie koncerty z cyklu ,Najpiękniejsza Mama i Córka".
  Wielki finał zaczął się od prezentacji w strojach sportowych. Panie dały pokaz gry w badmintona i tenisa oraz gimnastyki. A para nr 7, czyli Małgorzata Borecka z córką Agnieszką zdecydowały się nawet na... walkę bokserską (znakomicie prowadzący koncert Włodzimierz Adamski żartował, iż kasetę z nagranym pojedynkiem wyśle Andrzejowi Gołocie).
  Największe emocje wzbudziło jednak wyjście pań w kostiumach kąpielowych. Kandydatki zaskoczyły widownię i jurorów śmiałym krojem kostiumów, a przede wszystkim rewelacyjnymi wprost figurami. Uwagę swoimi - bliskimi ideału - rozmiarami zwracały zwłaszcza mamy.
  Dwie godziny obserwacji kandydatek musiały wystarczyć jurorom na podjęcie decyzji, którą z par wybrać. Gdy na scenie śpiewał Dariusz Kordek jurorzy obradowali już w saloniku na piętrze. Po dyskusji i dodatkowych głosowaniach ustalono co następuje: tytuł ,Najpiękniejszej Mamy i Córki 2000" przyznano pięknej blondynce, Małgorzacie Olejniczak i jej córce, brunetce, Karolinie. Tytuł drugiej pary otrzymały Jolanta i Małgorzata Szlender ze Zgierza, a trzeciej - Bożena i Katarzyna Asztal.

  Sonda

  Czy masz zaufanie do Pogotowia Ratunkowego?

  • Nie (68%)
  • Tak (32%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.