Wybierz region

Wybierz miasto

  W oczekiwaniu na pieniądze

  Autor: kow.

  2000-07-03, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Express Ilustrowany

  - Akt notarialny podpisałem 9 czerwca. Ostateczny termin przelewu minął 23 czerwca a pieniędzy nie mam do dziś - mówi przedsiębiorca, od którego Carrefour przez wynajęte biuro nieruchomości kupił mieszkanie na ...

  - Akt notarialny podpisałem 9 czerwca. Ostateczny termin przelewu minął 23 czerwca a pieniędzy nie mam do dziś - mówi przedsiębiorca, od którego Carrefour przez wynajęte biuro nieruchomości kupił mieszkanie na Radogoszczu. - Kończę budowę domu i chciałbym jak najszybciej się przeprowadzić a oni tak mnie potraktowali. To ma być poważna firma?
  Należnych mu kilkudziesięciu tysięcy złotych nie zobaczył też Czesław Marcinkowski, jeden z lokatorów ze Zgierskiej, którzy zdecydowali się na pieniądze zamiast nowego mieszkania.
  - Znowu robią nas w konia - mówi. - Najgorsze, że władze miasta są tak bezradne. Sprzedali nas Carrefourowi a teraz nie są w stanie albo nie chcą nam pomóc.
  Dlaczego ? Chcieliśmy o to zapytać wiceprezydenta Łodzi Wiesława Walczaka. Niestety, nie znalazł dla nas czasu.
  - Ja zrobiłem już wszystko, co do mnie należało - powiedział nam zaś poproszony o komentarz Andrzej Janiak. - Teraz to już problem służb finansowych koncernu.
  Owe służby chyba wreszcie się ocknęły. Do Łodzi zaczęły nadchodzić już pierwsze (na razie rozsyłane faksem) potwierdzenia przelewu. Dostali je właściciele mieszkań kupionych przez Carrefour na Teofilowie i Radogoszczu.

  Sonda

  Czy masz zaufanie do Pogotowia Ratunkowego?

  • Nie (68%)
  • Tak (32%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.