3 medale zawodników Klubu Sportów Walki Włocławek w Pucharze Polski w Kickboxingu

MG
Na zdjęciu od lewej: Jacek Stelmach, Maciej Tercjak, Natan Krępczyński i Mateusz Rożek.
W Otwocku odbył się Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu w formule Kick Light.

Zawodnicy Klubu Sportów Walki Włocławek działającego przy Fight Club Freestyler zdobyli 3 medale.

Z podopiecznych trenerów Jacka Stelmacha i Marcina Różalskiego najlepiej spisał się Maciej Tercjak, który okazał się bezkonkurencyjny w kategorii seniorów (waga -63 kg.) i zdobył Puchar Polski

Juniorzy z KSW Włocławek Natan Krępczyński (w. -69 kg) i Mateusz Rożek (w. -74 kg) wywalczyli 3. miejsca.

Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?