7 Dni Piotrków 7 Dni Piotrków

7 Dni Piotrków, 17 marca 2017 (© 7 Dni Piotrków)

7 Dni Piotrków, 17 marca 2017. Drogowcy wzięli się za łatanie dziur. Na których ulicach stan nawierzchni jest najgorszy? Które doczekają się remontu? Czego (nie) dokonał Instytut ds. Parlamentaryzmu w Piotrkowie? Dokumenty z wyprawy do Szwecji... zaginęły.

7 Dni Piotrków, 17 marca 2017:

Zakład komunalny w Piotrkowie ogłosił nową taryfę dla ciepła uwzględniającą wzrost ceny średnio o 4 proc. Dla mieszkańców spółdzielni faktyczna podwyżka wyniesie niemal 11 proc.!

W sens istnienia Instytutu Badań nad Parlamentaryzmem i to nie tylko w trybunalskim grodzie od dawna wątpi wielu. Czy słusznie? Podsumowujemy rok działania IBnP pod kierownictwem nowej dyrektor. Prawdopodobnie zaginęły gdzieś skany dokumentów z wyprawy badawczej do Szwecji. Wciąż nie ma także strony internetowej i obiecywanych na niej publikacji.

Piotrkowianie już kilka tygodni temu żartowali, że szybciej niż śnieg topnieje asfalt. Tegoroczna zima i duże wahania temperatur znacząco pogorszyły stan nawierzchni dróg, co wymusza na kierowcach hamowanie i jazdę slalomem. Nie zawsze jednak udaje się uniknąć zagrożenia. Gdzie jest najgorzej?

Nie będzie na razie przenosin poradni z Przychodni nr 5 przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie. Władze miasta zadeklarowały, że przekażą pieniądze na adaptację budynku. Ale czy to wystarczy?

Mieszkańcy Przygłowa protestują przeciwko budowie ogromnej chlewni na 2 tysiące świń. Tego rodzaju inwestycje mogą pogrzebać plany gminy dotyczące rozwoju turystyki.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

sklave

Nie ma co panikować i rwać szaty wszak to dopiero pierwsza podwyżka w tym roku. Ma ona tylko zbadać jakie będą nastoje społeczne. Nie zapominajmy przy tym że Dojna Zmiana premier Szydło wiedzie nas do dobrobytu. Wkrótce Niemcy będą błagali na kolanach o pracę w Polsce. Więcej na http://sklave.manifo.com/

Prima Aprilis blisko, coraz bliżej :) (gość)

Nie biorę do ręki tej polskojęzycznej, niemieckiej gazety redagowanej przez polskich wyrobników, służalczej wobec władzy.

Gazeta Trybunalska to jedyne w regionie rzetelne, wiarygodne i opiniotwórcze medium.