7 Dni Piotrków

7 Dni Piotrków, 11 grudnia 2015 (© 7 Dni Piotrków)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

7 Dni Piotrków: 70-letni Leon Kotyński został pobity przez ratownika medycznego, bo pogotowie w Piotrkowie wzięło go za pijaka! W szpitalu w innym mieście okazało się, że mężczyzna przeszedł udar...

7 Dni Piotrków, 11 grudnia 2015:

- Szpital poinformował: pijany 70-latek pobił ratownika karetki. Dotarliśmy do nagrania z monitoringu lokalu, z którego wynika, że to młody ratownik zaatakował pacjenta, który oczekiwał pomocy!

- Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa wybudowała parking za 800 tys. zł, który świeci pustkami. Wszystko przez to, że za miejsce członkowie spółdzielni muszą płacić aż 30 złotych.

- Przed Sądem Rejonowym w Piotrkowie toczy się proces Grzegorza P. z Szydłowa Kolonii oskarżonego o pobicie i znieważenie zwłok Grzegorza Westrycha z Kamocina. Z zeznań świadków wyłania się przerażający obraz uzależnienia ofiary od swojego oprawcy.

- Oddział psychiatryczny w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie działał tylko nieco ponad trzy i pół roku po czym go zamknięto, a jako powód podano brak nowych pacjentów. Dziś w pomieszczeniach, w których pacjenci odbywali terapię, swoje gabinety ma administracja i dyrekcja szpitala.

- Były dyrektor ESBanku w Piotrkowie podejrzany o wyprowadzenie z banku ponad 8 mln złotych. Przez 3 lata brał fikcyjne pożyczki i kredyty - najpierw na małe kwoty, potem coraz większe. Mężczyzna siedzi w areszcie.

- Nastoletni szczypiorniści Piotrkowianina pobici w Łodzi przez kiboli czwartoligowego Widzewa. Łódzka policja prowadzi śledztwo, ale sprawców pobicia jeszcze nie zatrzymała.

- Pięciolatek z Gorzkowic cierpi na wadę serca, z którą nie potrafią sobie poradzić polscy lekarze. Jego mama myśli o szukaniu pomocy za granicą, a gmina organizuje zbiórki charytatywne.

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

zaraza (gość)

Czy to co tutaj widzimy, to jest pierwszy taki i jedyny występ tego ZESPOŁU ARTYSTYCZNEGO pogotowia ratunkowego?

Czy może to jest pierwszy występ, który trafił do widzów w całej Polsce?

gangrena (gość)

A to coś, to trzecie w tym czerwonym, co się tam snuje bezczynnie? Ślepe? Głuche? Niedorozwinięte? Co to toto jest? Toto też Pan Konieczko zatrudnił jako "ratownika" medycznego? Przecież to coś to nawet na noszowego się nie nadaje!

cholera (gość)

Jak brzmi imię i nazwisko tego czegoś, co tam siedzi i co ponoć jest lekarzem? I co się ze stoickim spokojem przygląda katowaniu człowieka przez to zwierzę omyłkowo tylko w ludzkiej skórze? I że Pan Konieczko zatrudnia takie Panie, jak ta Pani lekarka?

sepsa (gość)

Tego Pana Ratownika to Pan Konieczko powinien odwieźć karetką do kliniki psychiatrycznej. Bo tylko psychicznie chory mógł się nie domyślać, że teraz wszędzie jest monitoring. Ale że Pan Konieczko zatrudnia psychicznie chorych?