Agata Biernat, Miss Polonia Woj Agata Biernat, Miss Polonia Woj

Agata Biernat, Miss Polonia Woj. Łódzkiego 2009, w niedzielę (4 października) leci do Tajlandii. (© fot. archiwum/Jarosław Ziarek)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zaledwie kilka dni dzieli Agatę Biernat, Miss Polonia woj. Łódzkiego 2009, od wylotu do egzotycznej Tajlandii. Piękna zduńskowolanka w niedzielę (4 października) uda się na dwutygodniowe zgrupowanie kandydatek do ogólnopolskiego konkursu Miss Polonia 2009. Finał imprezy odbędzie się 24 października w Białej Fabryce w Łodzi. Wystartuje w nim 20 dziewczyn z całej Polski. Agata jest jedyną reprezentantką Łódzkiego w tym konkursie.

- Póki co kompletuję odpowiednią garderobę i dodatki na wyjazd - mówi. - Na razie nie czuję tremy ani atmosfery rywalizacji. Troszkę martwię się tylko długim lotem, który mnie czeka, bo potrwa 20 godzin. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Dziewczyny będą nie tylko zwiedzały Tajlandię. W planie mają spotkania z lokalnymi władzami oraz nakręcenie wideowizytówek, które zostaną wyemitowane przez TVP 2 podczas transmisji finału konkursu. Tegoroczną Miss Polonia, podobnie jak w zeszłym roku, wybiorą telewidzowie wysyłając sms-y.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!