Biegi w Leśnej Osadzie w Kole Biegi w Leśnej Osadzie w Kole

Rajd Tropem Wilczym (© Katarzyna Renkiel)

Biegi w Leśnej Osadzie w Kole. Rusza pierwsza edycja cyklu biegów leśnych „Nagonka”.

„Nagonka” odbędzie się 20 maja w pobliżu Leśnej Osady w Kole. Impreza ma składać się z trzech biegów zróżnicowanych pod kątem dystansu, atrakcyjności przyrodniczej trasy jak i poziomu trudności.

- dystans 3 km przeznaczony jest dla najmłodszych, którzy będą mogli poznać urokliwe ścieżki biegowe wokół Osady Leśnej ;

- dystans ok. 15km (+/- 3km) skierowany jest dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z bieganiem po lesie

– dystans ok. 40 km(+/- 3km) skierowany jest dla osób zaawansowanych biegowo, lubiących wyzwania. Dla nich przygotowana zostanie trasa po zróżnicowanym terenie leśnym, z szybkimi odcinkami, zakrętami oraz wymagającymi leśnymi górkami.

Czytaj także Bieg Tropem Wilczym w Piotrkowie [ZDJĘCIA+FILMY]

Zapisywać się można TUTAJStart, meta oraz biuro zawodów zlokalizowane będą na terenie Leśnej Osady Edukacyjnej w Kole. Tam też czekać będą na najmłodszych gry i zabawy, konkursy oraz rywalizacje sportowe.

Ideą cyklu biegów jest promocja zdrowego i aktywnego stylu życia oraz poznanie walorów przyrodniczo – turystycznych Leśnej Osady Ekologicznej w Kole oraz jej najbliższych okolic.

Bieg Tropem Wilczym w Piotrkowie 2017

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!