WSH zaprasza studentów i absolwentów do odwiedzenia szkoły WSH zaprasza studentów i absolwentów do odwiedzenia szkoły

WSH zaprasza studentów i absolwentów do odwiedzenia szkoły (© Dariusz Śmigielski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od wczoraj (23 maja) w Wyższej Szkole Handlowej w Piotrkowie trwają Dni Kariery w ramach tegorocznego Święta Uczelni.

Skierowane są one głównie do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów i absolwentów, ale skorzystać z nich mogą również osoby poszukujące pracy w kraju i za granicą, planujące podniesienie kwalifikacji oraz rozpoczynające działalność gospodarczą.

Do tej pory uczestnicy wzięli udział w konferencji pt. "Wymagania rynku pracy, a rola i zadania doradztwa zawodowego w XXI wieku". Dziś będzie można wypełnić multimedialny kwestionariusz predyspozycji zawodowych (godz. 10-14.30), a jutro poszukać ofert na targach pracy (godz. 10-13).

Ponadto w ramach akcję społecznej "Kochaj życie" WSHuruchamia specjalistyczne poradnie na swoim terenie. Będą one dostępne bezpłatnie dla wszystkich. W najbliższą środę będzie można skorzystać z porad w zakresie medycyny ogólnej, dietetyki i zdrowego stylu życia, których udzieli lekarz medycyny rodzinnej Alicja Szadkowska (godz. 14-15, pokój nr 108 na I piętrze).

Natomiast na 8 czerwca zaplanowano konferencję pn. "Rozważania nad polityką, bezpieczeństwem i stosunkami międzynarodowymi współczesnej Europy".

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!