Dni otwarte w Akademii Haeringa w Piotrkowie: piłkarze Piotrkowianina bawili się lego technics, a dzieci odwiedzające szkołę mogły wykonać ozdoby z drewna.

Dni otwarte w Akademii Haeringa w PiotrkowieW sobotę, w drugim dniu otwartym w Akademii Haeringa, można było zwiedzać stoisko piłkarzy MKS Piotrkowianin a także spróbować wbić zawodnikom bramkę. Sami piłkarze także zwiedzali akademię, gdzie zainteresował ich pokaz pojazdów lego technics.


DNI OTWARTE W AKADEMII HAERINGA W PIOTRKOWIE: DZIEŃ PIERWSZY

W sobotę nowością jest też stoisko historyczne, na którym można własnoręcznie wybić monetę lub wykonać ozdoby m.in. z drewna czy poroża.

Oprócz tego można samemu sprawdzić jak pracują maszyny, a także - poprzez zabawę - przetestować działanie sklepowej kasy.Dzień otwarty trwa do godz. 17.


Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!