(© Archiwum NaszeMiasto.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

16 i 23 czerwca piotrkowska fara, czyli Parafia św. Jakuba organizuje dni otwarte.

Po mszach przewodnicy opowiedzą zainteresowanym o historii i zabytkach piotrkowskiej fary. Przygotowano również okolicznościową wystawę dawnych naczyń i szat liturgicznych oraz dokumentów związanych z historią kościoła i parafii. Swoje prace prezentujące legendy związane z kościołem farnym pokażą też gimnazjaliści.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

legalnie (gość) (Wierzący)

Ci ludzie są zatrudnieni poprzez Urząd Pracy i jest to legalne ponieważ maja pracodawcę który zgłosił zapotrzebowanie na pracowników właśnie w Urzędzie Pracy.

Wierzący (gość) (BONO)

Jak można podawać swoje dane osobowe ludziom ,którzy są zatrudnieni a nie posiadają żadnych identyfikatorów ani pełnomocnictw do zbierania podpisów?

BONO (gość)

TAAAAK , A NA KONIEC WYJDZIE KS. PROBOSZCZ ANDRZEJ CHYCKI Z BOŻĄ PRZESTROGĄ, ŻEBY SIĘ WIERNI NIE PODPISYWALI NA MIEŚCIE POD ŻADNYMI LISTAMI NIE PODAWALI SWOICH PERSONALIÓW I NUMERU PESEL, BO ZBIERAJĄCYMI MOGĄ BYĆ OSZUŚCI I MOŻE SIĘ OKAZAĆ, ŻE ŁATWOWIERNY WIERNY ZAWARŁ W TEN PODSTĘPNY SPOSÓB KREDYT BANKOWY!!!!!!!!!!!!!!!!!