Festiwal Szkół Teatralnych w Łodzi w 2018 roku rozpoczęła Gala otwarcia, w której uczestniczyli reprezentanci wszystkich publicznych uczelni aktorskich w Polsce. Podczas gali odbył się pokaz dyplomu filmowego studentów Szkoły Filmowej w Łodzi „Monument” w reżyserii Jagody Szelc

36. Festiwal Szkół Teatralnych potrwa do niedzieli 20 maja.

We wtorek od godz. 17 i 20.30 w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych można zobaczyć przedstawienie „Rewizor. Będzie wojna!” Artura Pałygi, w reż. Anny Augustynowicz, z AT Warszawa; od godz. 19 w Teatrze Nowym – „Bahamut” Wojciecha Kościelniaka i w jego reżyserii, na motywach powieści Jane Austen „Duma i uprzedzenie”, z AST Kraków Filia we Wrocławiu; od godz. 19 i 21 w Teatrze Nowym – „Bagaż” na podstawie utworów Brunona Schulza, reż. Aleksander Maksymiak, AST Kraków Filia we Wrocławiu – Wydział Lalkarski.

Urodziny Łodzi 2017. Warsztaty w Teatrze Nowym

Teatr

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!