filmowy poranek z policją w Piotrkowie filmowy poranek z policją w Piotrkowie

W niedzielę przed seansem bajki w ramach "Poranków filmowych" w kinie Helios, dzieci spotkają się z policjantami (© mat. KMP w Piotrkowie)

W niedzielę, 26 marca, w kinie Helios, podczas poranka filmowego, odbędzie się policyjna akcja dotycząca bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Funkcjonariusze KMP w Piotrkowie przygotowali dla dzieci szereg atrakcji.

"Poznaj zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego" - to tytuł akcji, która rozpocznie się już o godz. 10 w holu kina Helios, przed seansem bajki. Policjanci opowiedzą dzieciom o bezpiecznej drodze do szkoły, a także zachęcą dzieci do wspólnej zabawy związanej z przepisami ruchu drogowego.

W ramach akcji, w holu kina będą m.in. animacje balonowe, zamykanie w bańce mydlanej, natomiast już na sali kinowej policja zaprosi najmłodszych do zabawy m.in. w rozpoznawanie świateł drogowych, przechodzenie przez ulicę, układanie puzzli ze znakami drogowymi. Będą też konkursy o bezpieczeństwie, zabawa przy muzyce.


Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!