Dwie działające w Piotrkowie firmy z branży motoryzacyjnej planują nowe inwestycje.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Firma Cooper Standard Automotive Piotrków planuje na terenie swojego zakładu przy ulicy Dmowskiego budowę nowej hali produkcyjno- magazynowej wraz z częścią biurową i potrzebną infrastrukturą. Spółka zajmuje się między innymi dostawą produktów samochodowych, rozwiązaniami w uszczelnianiu karoserii oraz segmentami ograniczającymi drgania.

Piotrkowski magistrat wydał już dla planowanej inwestycji tzw. decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach. Z jej szczegółami można zapoznać się w Biurze Planowania Rozwoju Miasta przy ul. Szkolnej.

Na podobną decyzję konieczną, jeśli inwestycja może oddziaływać na środowisko, czeka spółka Arko. Przy ulicy Wiślanej przedsiębiorstwo zamierza zmienić sposób użytkowania garażu, budynku gospodarczego i szklarni na warsztat samochodowy na sześć stanowisk z zapleczem magazynowym i niezbędną infrastrukturą.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

czytelnik (gość)

"hali produkcyjno- magazynowej"

Po co ta spacja?
Wstyd, żeby dziennikarz nie potrafił pisać poprawnie, wielki wstyd!