Gala 25-lecia współpracy Piotrkowa z niemieckim Esslingen.

W roku jubileuszu 800-lecia miasta Piotrków świętuje również 25 rok współpracy z niemieckim miastem partnerskim Esslingen. W piątek, 17 listopada, z okazji tego jubileuszu odbyła się gala w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Wśród gości nie mogło zabraknąć przedstawiciela naszego zachodniego sąsiada, burmistrza J. Ziegera, który dokonał pamiątkowego wpisu do księgi 800-lecia.

Zobacz także Sztafeta z Esslingen do Piotrkowa

Koncert dali także uczniowie i nauczyciele Piotrkowskiej Szkoły Muzycznej.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

www.trybunalscy.pl (gość)

Brak reakcji na skandaliczne przemówienie niemieckiego burmistrza!!!

Niemieccy goście, a dokładnie burmistrz niemieckiego miasta obrażał Polaków na piotrkowskim zamku. A włodarze udają, że nie wiedzą o co chodzi, lub co gorsza nie widzą w tym nic złego!

http://trybunalscy.pl/node/9427

Oświadczenie wydawcy Gazety Trybunalskiej (gość)

Oświadczenie wydawcy

Przepraszam Panią Aleksandrę Tyczyńską i Pana Marka Obszarnego, dziennikarzy "Dziennika Łódzkiego" za naruszenie ich dobrego imienia w artykułach zatytułowanych "Niemieckie łapy precz od Moniki Tery" oraz "Obszarny i Tyczyńska skarżą się swoim szefom za "niemieckie pieski".
Mariusz Baryła
_________________________

(Oświadczenie zamieszczono zgodnie z wyrokiem Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 6.06.2017 r. Będzie utrzymywane na stronie "GT" do dnia 5 stycznia 2018 r.)