Agnieszka Chwastowska z Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Piotrkowie bierze udział w konkursie "Wychowawca Roku 2013".

Na podstawie zgłoszeń Czytelników wybraliśmy 7. pracowników oświaty, którzy znaleźli się w finale plebiscytu "Wychowawca Roku 2013".

Wymienionych finalistów zgłosili przedstawiciele społeczności szkolnej - uczniowie, ich rodzice i współpracownicy.

Nagrodą w konkursie jest tysiąc złotych na sfinansowanie inicjatywy wychowawczej laureata. To on zadecyduje, jaki pomysł zrealizować ze swoimi podopiecznymi.

Szczegółowe informacje na temat plebiscytu znajdziecie TUTAJGłosowanie w finale trwa od 27 maja i potrwa do południa 8 czerwca. Aby zagłosować na swojego kandydata, należy wysłać SMS na nr 72355 (koszt 2,46 z VAT) o treści WR oraz po kropce wpisać numer kandydata, Np. WR.7.

Agnieszka Chwastowska ma przypisany numer 1.

Gala wręczenia nagród w konkursie Wychowawca 2013 Roku odbywać się będzie w Pałacu Prezydenckim, gdzie zostaną zaproszeni wszyscy laureaci.

Agnieszka Chwastowska uczy języka polskiego w Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Piotrkowie.W zawodzie pracuje już 15 lat. Ciągle w tym samym miejscu, choć najpierw to była Szkoła Podstawowa nr 15, teraz Gimnazjum nr 2.

Pani Agnieszka ukończyła Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Piotrkowie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z plastyką, a później podyplomowo polonistykę.

Jest rodowitą piotrkowianką, ma dwoje dzieci - córka Iza ma 11 lat, a syn Wojtek 5.

Wolny czas, nie tylko ze względu na zawód, spędza z książką.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Gimnazjalista (gość)

Może gimnazjum nr. 2 coś z tego będzie miało . Ja chodzę do klasy której wychowawczynią jest pani Chwastowska i powiem tak . Chodzę już 8 lat do róznych szkół ( podstawówki i gimnazjum ) i to jest najlepszy wychowawca GŁOSUJCIE NA PANIĄ CHWASTOWSKĄ