rand Prix 38 Przeglądu Piosenki Aktorskiej dla Marcina Januszkiewicza rand Prix 38 Przeglądu Piosenki Aktorskiej dla Marcina Januszkiewicza

rand Prix 38 Przeglądu Piosenki Aktorskiej dla Marcina Januszkiewicza (© Dariusz Śmigielski)

Grand Prix 38 Przeglądu Piosenki Aktorskiej dla Marcina Januszkiewicza. W nagrodę dostanie 25 tys. zł.

Grand Prix 38. Przeglądu Piosenki Aktorskiej - Złoty Tukan oraz Tukan Dziennikarzy przypadł w udziale Marcinowi Januszkiewiczowi. Impreza odbyła się w dniach 24 marca - 2 kwietnia we Wrocławiu. Piotrkowianin wykonał na festiwalu dwa utwory -„Pieśń Legionów Polskich” z tekstem Józefa Wybickiego oraz „Nim wstanie dzień” Agnieszki Osieckiej i Krzysztofa Komedy. Nagrodę przyznało mu jury w składzie: Agata Kulesza, Maria Peszek, Krzysztof Mieszkowski, Michał Nogaś i Jan Peszek.

Czytaj także Sukcesy młodych piotrkowian w kraju i za granicą

Na tegoroczny przegląd złożyło się 16 koncertów i spektakli, 6 prezentacji offowych i 10 klubowych wieczorów muzycznych. W sumie wszystkie wydarzenia obejrzało 13 240 widzów. Impreza była dedykowana pamięci Wojciecha Młynarskiego, poety, reżysera, wykonawcy piosenki autorskiej, a także satyryka i artysty kabaretowego, który zmarł 15 marca.

Karolina Czarnecka: W "Hera, koka, hasz, LSD" nie nawoływałam do brania narkotyków

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!