Piotrkowscy policjanci zatrzymali pięcioosobową grupę osób w wieku od 19 do 26 lat, którzy - jak wynikało z relacji zawiadamiającego świadka zdarzenia, w nocy uszkodzili dwa samochody zaparkowane na jednym z osiedlowych parkingów.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dyżurny piotrkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o powracających z dyskoteki osobach, które skaczą po zaparkowanych na osiedlowym parkingu autach. Na dachach poloneza i audi wandale wgnietli karoserię. Funkcjonariusze pojechali na Osiedle Słowackiego.

- We wskazanym miejscu nie było już nikogo, ale podczas sprawdzania pobliskiego terenu kilkaset metrów dalej mundurowi zauważyli pięcioosobową grupę młodych osób. Wszyscy zgodnym chórem oświadczyli, że wracają z dyskoteki. Byli nietrzeźwi. Mieli w organizmie od 1 do ponad 2 promili alkoholu. Policjanci zatrzymali ich do wytrzeźwienia i wyjaśnienia - mówi Ewa Drożdż z biura prasowego KMP w Piotrkowie.

Powiadomiony przez stróżów prawa właściciel poloneza wycenił straty na 700 złotych. Drugi z pokrzywdzonych mężczyzn nie złożył zawiadomienia gdyż po wypchnięciu blachy w dachu auta nie było widać uszkodzeń.

Wczoraj śledczy przesłuchali całą piątkę. 19- leni piotrkowianin przyznał się do uszkodzenia obydwu aut. Pozostali uczestnicy nocnej eskapady zostali zwolnieni do domu. 19- latek wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

2365 (gość)

"Piotrkowscy policjanci zatrzymali pięcioosobową grupę osób w wieku od 19 do 26 lat, którzy"

Osoba to rodzaj żeński, więc prawidłowo powinno być "osób (...), które".
Wstyd, żeby dziennikarz o tym nie wiedział, wielki wstyd.

janusz (gość)

teraz to na nich powinni poskakac ale palkami :) nie zadne wiezienie nie zadna grzywna ale palki powinny isc w ruch