I Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego Skate i BMX I Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego Skate i BMX

I Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego Skate i BMX. Skatepark po remoncie jest oblegany przez dzieci i młodzież. (© Marek Obszarny)

I Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego Skate i BMX już w niedzielę, 20 maja.

Najlepsi skaterzy z całej Polski zjadą w najbliższą niedzielę, 20 maja, do trybunalskiego grodu by wziąć udział w I Mistrzostwach Piotrkowa Trybunalskiego Skate i BMX. Uczestnicy będą rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 16 i powyżej 16, z podziałem na dwie konkurencje sportowe: SKATE i BMX.

Zobacz także Nowy skatepark w Piotrkowie oblegany przez dzieci i młodzież [ZDJĘCIA]

Udział może wziąć każdy: dzieci, młodzież i dorośli. Co ciekawe, organizatorzy zapewniają jednorazowe szkolenie przed zawodami. Zapisy do udziału w zajęciach szkółki przyjmowane są do 20 maja, do godz. 10 w miejscu zawodów. Do każdej z grup - skate i bmx - jest do 10 miejsc.

Jedną z atrakcji ma być pokaz riderów BMX, w tym Mistrza Polski oraz riderów Skate, z pierwszej piątki w kraju.

Zgłoszenia uczestnictwa w zawodach można dokonać pod nr tel. 44 732 70 86, 697 888 268, e-mail: i.nejman@piotrkow.pl lub osobiście w siedzibie Centrum Rekreacyjnego OSiR (ul. Belzacka 108/110, pok.15). Zapisywać się można również w dniu zawodów w godz.9.00-10.00

Wzór karty zgłoszeniowej oraz pozostałe oświadczenia dostępne na stronie OSiR.

Modernizują skatepark w Piotrkowie Trybunalskim

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!