III liga: Zwycięstwo Widzewa, porażka ŁKS Łódź

Dariusz Piekarczyk
Zwycięstwo Widzewa, porażka ŁKS Łódź
Zwycięstwo Widzewa, porażka ŁKS Łódź Fot. Krzysztof Szymczak
Zwycięstwo Widzewa, porażka ŁKS Łódź. Wszyscy trzecioligowcy naszego regionu grali w sobotę mecze sparingowe

Widzew pokonał, na boisku ChKS Łódź czwartoligowych Zjednoczonych Stryków 4:0 (2:0). Trenerem Zjednoczonych jest Tomasz Muchiński, były szkoleniowiec Widzewa.
Widzew - Zjednoczeni Stryków 4:0 (2:0)
1:0 - Mateusz Michalski (12)
2:0 - Mateusz Michalski (39),
3:0 - Piotr Okuniewicz (72)
4:0 - Maciej Kazimierowicz (76)
Widzew. I połowa: Humerski - Kozłowski, Nowak, Czaplarski, Gromek - Strus, Olczak, Wielgus(40, Możdżonek), Michalski - Radwański - Kamiński. II połowa: Reszka - Tlaga, Zieleniecki, Rodak, Baran - Budka, Broniszewski, Kazimierowicz (77, Możdżonek), Mąka - Zawodziński - Okuniewicz. Trener: Przemysław Cecherz.

ŁKS Łódź przegrał z kolei, na boisku przy ul. Minerskiej, ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2:4 (2:1). Oba gole dla ŁKS strzelił Jewhen Radionow.
ŁKS. I połowa: Kołba - Pyciak, Juraszek, Rozwandowicz, Rozmus - Kostyrka, Ignaczak, Kocot, Bryła, Kopka - Radionow. II połowa:Kaźmierczak - Nowak, Cichowlas, Sobociński, Guzik - Sarafiński, Stryjewski, Golański, Gamrot, Szymański - Kowal. Trener: Marcin Pyrdoł.

Lechia Tomaszów Mazowiecki zremisowała z czwartoligową Bronią Radom 3:3 (0:1). Gole dla Lechii: Marcin Mirecki, Jakub Rozwandowicz, Krystian Kolasa.
Sokół-Konsport Aleksandrów uległ czwartoligowej Pogoni Grodzisk Mazowiecki 1:2 (1:2). Gole dla pokonanych strzelił Mateusz Stępień.
Pierwszoligowy Znicz Pruszków pokonał Pelikana Łowicz 1:0 (1:0).