Co wiesz o ślubie Meghan Markle i księcia Harrego? Narzeczeni pobiorą się 19 maja Co wiesz o ślubie Meghan Markle i księcia Harrego? Narzeczeni pobiorą się 19 maja

Co wiesz o ślubie Meghan Markle i księcia Harrego? Narzeczeni pobiorą się 19 maja. Ślub odbędzie się w kaplicy św. Jerzego na Zamku Windsorskim w zachodnim Londynie (© fot. AFP/EAST NEWS )

Co wiesz na temat królewskiego ślubu Harry'ego i Meghan? Twoje koleżanki ciągle rozmawiają o ślubie Harry'ego i Meghan? W telewizji nie mówią o niczym innym? Sprawdź swoją wiedzę na temat nadchodzącej uroczystości, a nie wypadniesz z obiegu!

Już w ten weekend ślub księcia Harrego i Meghan Markle. Sprawdź, co o nim wiesz?

PRZEJDŹ DO QUIZU: CO WIESZ O ŚLUBIE KSIĘCIA HARREGO I MEGHAN MARKLE?

Rozrywka

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ulung (gość)

A co mnie obchodzi ta napompowana impreza. Co z tego wynika. Jaracie sie nic nieznaczącym ślubem. Świat zszedł na psy.

NieMason (gość)

i tak nic nie przebije ślbu przyszlego antychrysta, krolewskiej bestii (ap jana 17:17) 29.04.11 w tym samym dniu co Ewa Braun i Hitler, w piątek - nie w sobote, i jeszcze książe William nie dał obrączki tylko piersionek z niebieskim szafirem w którym zgineła Diana, symbolizm dla bogini księżyca w ktorej została złożona w ofierze w obrządku okultystycznym (13 pilar na ktorym rozbił się samochód)