Punktualnie o godz. 11 zaczęła się uroczystość oficjalnego wprowadzenia nowej komendant KMP w Piotrkowie.

Po dogłębnej analizie, postawiliśmy na doświadczenie – powiedział inspektor Dariusz Banachowicz, komendant wojewódzki policji w Łodzi, który dokonał wprowadzenia nowej szefowej komendy w Piotrkowie.

Jak tłumaczył, właśnie z powodu dużego doświadczenia inspektor Renaty Kasprzyk-Papierniak, poprosił komendanta głównego policji o zgodę na poszerzenie grona kandydatów do fotela szefa policji w Piotrkowie także o osoby, które nie startowały w konkursie.

Nowa komendant przed Piotrkowem m.in. szefowała policji bełchatowskiej i radomszczańskiej.

– Dziękuję za zaufanie, za to, że mogę pokierować tą jednostką, która w województwie łodzkim jest jedną z najważniejszych – mówiła podczas uroczystości.

Podwładnych zapewniła, że rewolucji nie będzie. – Jestem zwolennikiem stabilnej pracy. Zawsze uważałam, że policja jest formacją, która musi przez cały czas jednakowo i dobrze pracować, dlatego też jeżeli coś robię, to po analizie i z rozwagą.

W uroczysty wprowadzeniu nowej komendant wzięli udział m.in. wiceprezydent Piotrkowa, wójtowie gmin, przedstawiciele sądu, prokuratury, straży pożarnej i innych instytucji współpracujących z policją.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (15)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ogrodnik (gość)

Panowie mieli za mało kwiatków w porównaniu z Renią, która miała kwiatki i dwie łodygi.

Alkomat (gość)

Patrząc na te zdjęcia to ja postawiałbym bym na p. Kujawskiego. Co prawda cycków nie ma ale jest młody czyli zepsuty do granic przyzwoitości .Reszta widziała takie rzeczy przed 1989 rokiem, że nigdy nie będą normalni. Gwarantuję, że gdybym ja wystartowałbym w tym konkursie na Komendanta KMP w Piotrkowie Tryb., to wszyscy inni kandydaci odlecieliby na Marsa w pierwszym podejściu. Gdyby kandydatom z Opoczna i skądś tam(dwóch odleciało) postawić szklane wódy, to od razu wyszliby na prowadzenie. Nie ma wódki nie ma walki o stołek i wygrywa baba, która nawet nie startowała w konkursie. Pewnie tuż przed wyborem kazali dmuchać kandydatom, a tam 5, 4 lub 3 promile i ci z piątkami odlecieli, a zarząd(KWP w Łodzi) zadecydował, żeby wezwać Renię. Nie piła z nimi więc wygrała. Taki żarcik :).

Dominator (gość)

Renia ciśnij puki możesz i zawsze pamiętaj, że patrzy na ciebie siła narodu, która w każdej chwili cię wesprze lub sprzątnie. Zostaw po sobie ślad, a nawet bruzdę i nie zmuszaj mnie żebym się musiał tak produkować.

Byczek Fernado (gość)

Nadto co z narkomanami i pedałami. Czy są już tępieni i kiedy Policja zrobi nalot na np. Protektor. Ja pójdę pierwszy, a za mną funkcjonariusze policji(nie pedały) i będę wskazywał dilerów. Wiadomo, że jak do Protektora wejdą pedały to będzie afera i zamiast złapać będą trykać. Wojsko amerykańskie do Kuwejtu wprowadziło wojsko arabskie(Arabia saudyjska) jako wyzwolicieli, żeby nie wyszło na to, ze USA i państwa koalicji wyzwoliły ten emirat.
Tak więc zawsze trzeba mieć jaja i nawet baba musi mieć jaja i czego ja nie zrobię żadna baba sama sobie nie zrobi.

Byczek Fernando (gość)

Renia pokaż z jakiej gliny jesteś ulepiona i uderz w piotrkowski wymiar sprawiedliwości lub daj mu odetchnąć po traumie jaką przeżywał w związku z atakiem testosteronu. Nadto niech Pani nie zapomina, że Prezesem Sądu baba i Prokuratorem baba i Komendantem baba, a kto będzie pstrykał jak mnie się zabraknie. Wydaje mi się, że jestem jedynym mężczyzną na tej babskiej planecie. Same se nie data rady.

j-23 (gość)

jest nadzieja,że skończą się podejrzane powiązania włodarzy Urzędu Miasta z policją. Ile spraw zamieciono pod dywan to szkoda gadać. Pani Komendant niech przywróci pani wiarę mieszkańcom, że policja ma im służyć, a nie upapranym często urzędasom.

xenon (gość)

mam przeczucie że nowa komendantka nie będzie się pierniczyć z hołotą

przywdziała przyciasne wdzianko i git ma to gdzieś nie szata zdobi człowieka

babka wygląda na kawał cholery ale też z charakterem

Renata - działaj masz nasze błogosławieństwo

dziadostwu precz / miasto dla ludzi

Marek Marecki Polska (gość)

Zdjęcie 4 jakby było z Akademii Policyjnej :))
heheheh
Dzwonie po Mohoneya :)
BĘDZIE BAL

sklave

No i na sam początek z grubej rury przywaliła pani komendant.
Negatywną opinia dla Juwenalia 2013.
....
Władza bębni na tam tamie by naród rytm zachował.
Foto:
http://sklave.manifo.com/smieszne-zdjecia