Koncert Thirty Seconds To Mars w Atlas Arenie w Łodzi! Jared Leto z zespołem wraca do Łodzi po 7 latach. Koncert Thirty Seconds To Mars odbędzie się w 2018 roku 18 kwietnia.

Thirty Seconds to Mars, w składzie Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic, mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. 4 lipca zespół nakręcił dokument zatytułowany “A Day In the Life of America”. Angażujący 90 ekip w 50 stanach (włączając Waszyngton i Puerto Rico) projekt ukazuje jeden dzień z życia w Ameryce. “A Day in the Life of America” ukaże się w 2018 roku. Thirty Seconds to Mars pracują aktualnie nad bardzo wyczekiwanym piątym albumem planowanym na przyszły rok.

30 Seconds to Mars w Łodzi. Koncert w Atlas Arenie [ZDJĘCIA]

BILETY na Thirty Seconds To Mars w 2018 w Łodzi


Bilety na koncert w Łodzi w cenach od 169 zł dostępne będą w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od środy, 11 października, od godz. 10:00 do 22:00. Dla pozostałych fanów sprzedaż ruszy 13 października o godz. 9:00 na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl i w salonach sieci Empik.

Light Move Festival 2017 w Łodzi

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!