Konferencja Marleny Wężyk-Głowackiej koło hali targowej w Piotrkowie

Kandydująca na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego miejska radna Marlena Wężyk-Głowacka, która zmierzy się w drugiej turze głosowania, 4 listopada, z ubiegającym się o reelekcję Krzysztofem Chojniakiem, zorganizowała w piątek konferencję prasową przed halą targową.

Konferencja Marleny Wężyk-Głowackiej koło hali targowej w Piotrkowie

Marlena Wężyk-Głowacka, która w niedzielnych wyborach osiągnęła drugi rezultat i zdobyła 24,18 procent (7.601 głosów) wyrażała przekonanie, że mieszkańcy oczekują zmian w sposobie zarządzania miastem i namawiała piotrkowian, by wzięli udział w głosowaniu w drugiej turze wyborów, które odbędą się w niedzielę, 4 listopada.

Zwróciła ponadto uwagę, że urzędnicy miejscy agitują na rzecz urzędującego prezydenta i jednocześnie kandydata na prezydenta Krzysztofa Chojniaka, a według Marleny Węzyk-Głowackiej robią to w godzinach pracy.

Wideo

oby

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

28.10.2018, 13:17

Marlena Masakra Głowacka jak mowi jeden mądry....

28.10.2018, 07:14

Pani Marlenko, pani nie ma argumentów, to pani kąsa, atakuje, szkaluje i krytykuje pana Chojniaka, jego sztab, współpracowników. Pan Chojniak ma dużą klasę i ani razu nie zaatakował pani. Chodzi mi oczywiście o wypowiedzi słowne. Owszem bardzo dużo jest hejtu, ale dotyczy on obu stron. Mówiła pani o współpracy na rzecz miasta ponad podziałami. Jak tą współpracę do tej pory pani realizowała? Pan Chojniak proponował współpracę wszystkim ugrupowaniom, które weszły do Rady Miasta w 2014 r., komu wtedy zależało na działalności na rzecz miasta? Pani, ani platforma obywatelska nie podjęliście współpracy. A teraz bajki pani opowiada.

28.10.2018, 02:40

Pan na zdjęciu nr 4 w razie wygranej MWG może okazać się wiceprezydentem miasta. Tak, to ten sam, który jako administrator i założyciel grupy "napisał "petersburską" książkę i jednocześnie w dniu zmiany czasu na zimowy pisze na grupie tak:

Godzona do tylu.

28.10.2018, 02:31

"Adiutant" kandydatki MWG ze zdjęcia nr 14, niejaki Stobiecki Mariusz Wiesław ze Skierniewic, próbował w 2104 roku z listy Platformy Obywatelskiej zdobyć tam u siebie mandat radnego, ale 13 głosów (1.50%) to sobie z rodziną można co najwyżej do karczmy na obiad pójść.

27.10.2018, 15:09

Pani Marlena powinna się zastanowić i nie oskarżać bezpodstawnie ludzi Pana Chojniaka, że w godzinach pracy prowadzą kampanię na rzecz Prezydenta. On są zbyt doświadczeni, żeby w ten sposób postępować. A bezpodstawne oskarżenia mogą doprowadzić, ale....

27.10.2018, 12:54

a ja nie zważam na te hejty w stosunku do Pani Marleny. Zagłosuję na Nią wbrew wszystkim urzędnikom UM

27.10.2018, 05:06

Piotrków jest skazany na Chojniaka. Ponoć dopiero jak Bugajski Las podejdzie pod mury zamku na Pasażu prezydent Chojniak oda władzę! Więcej na sklave.glowna

27.10.2018, 00:18

Pan na zdjęciu nr.4 w razie wygranej MWG może okazać się vice prezydentem miasta, pan ze zdjęcia nr.5 działacz PO ze Skierniewic nie wiem czego szukający w Naszym Piotrkowie, pan z lewej na zdjęciu nr. 14 niedoszły kandydat do rady miasta. Takiego układu chcecie w Piotrkowie? Nic merytorycznego i godnego uwagi oraz żadnych szczególnie ważnych dokonań na rzecz miasta i mieszkańców, ciągle tylko straszenie i robienie szumu. Głos idzie na Pana Chojniaka!

26.10.2018, 23:54

Nie zaufam pani Marlenie, niestety. Zdjęcie z komentarza niżej wyjaśnia wszystko. Osobiście mam dość wiecznych afer w wykonaniu opozycji, lizania du.. pijakom z UE, straszenia polaków Bóg wie jakimi sankcjami i dyktaturą. Czuję, że te świ..e wykorzystują MWG do swoich gierek polityczny, a ona po prostu czuje szansę na wybicie się dzięki nim - nie tędy droga pani Marleno. Gdyby pani zależało na mieście nie szukałaby pani wsparcia Schetyny i reszty "targowicy" tylko działała w mieście cierpliwie, z uporem, a nagroda przyszłaby sama np. przy okazji następnych wyborów. Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje.

26.10.2018, 23:24

Szanowna Pani, jestem urzędnikiem, nie boję się, mam swoje zdanie, jestem za rozwojem naszego miasta i zagłosuję na prawdziwego gospodarza Pana Krzysztofa Chojniaka. Dla mnie Pani jest niewiarygodna i niemerytoryczna!

26.10.2018, 23:23

jak Wąż wygra wybory autentycznie się stąd wyprowadzam, dosyć tego, Chojniak jest złem, ale babka z PO z wężem w nazwisku to już można oczekiwać destrukcji

26.10.2018, 21:10

Do dziś nie ma na portalu pełnych wyników do sejmiku woj. łódzkiego. Przecież i tak w końcu trzeba będzie podać!

26.10.2018, 18:45

Z dwojga złego trzeba wybrać mniejsze zło - głosuję na p. Chojniaka

26.10.2018, 17:47

masz rację

26.10.2018, 17:39

Im więcej atakują tym szybciej wyjdą piotrkowskie taśmy prawdy. Myślę, że Chojniak się tego boi. A że klakierzyce Chojniaka atakują Marlene to się nie dziwie. W umowie tego nie mają ale boją się o stołki- też bym się bał jakbym miał tyle na sumieniu. Przetargi w Piotrkowie albo inwestycje w piotrkowskich szkołach to aż smierdzą.

26.10.2018, 17:04

też tak uważam, ten wpis jest poniżej pasa,a może to wpis kontrkandydata?

26.10.2018, 17:01

uważam ze administrator tej strony powinien do prokuratora zgłosić wpis anonima który wpisuje że geje i lesbijki głosują na Panią Marlenę. Proszę to zrobić administratorze bo ten hejt jest wyjątkowo paskudny i ta osoba winna za to odpowiedziec

26.10.2018, 16:34

środowiska LGBT (geye i lesbijki) to może i zagłosują na Panią Marlenę ale jak wiemy to mniejszość. Trudno by mniejszość chciała rządzić większością.. czyli normalnymi zdrowo myślącymi ludzmi.

26.10.2018, 16:32

Ja mądrości nie zauważyłem w tej konferencji ,ulica do mnie nie przemawia lecz dokonania danej osoby.Więc będę głosował na zrównoważony rozwój miasta

26.10.2018, 16:29

szkoda kasy na nastepną ture wyborow , a ta Pani to sie tak bulwersuje ze napewno na nią nie zaglosuje tak jak i wielu moich znajomych

26.10.2018, 16:06

podejrzewam ze tu wiele głosów oddaja kobiety które są zazdrosne o tę piękną kobietę, w dodatku z głową pełną mądrości i dlatego tak źle komentują, ale chyba to sa kobiety z urzędu miasta i są zmuszone do takich komentarzy. współczuję tym hejterkom bo pewnie same nie potrafiły by nic dokonac

26.10.2018, 16:02

ja wybieram rozwój miasta a tym samym kandydatkę w osobie p. Marleny

26.10.2018, 15:49

Biedaczka ratuje sie jak może pis jej nie chce nawet Janik nie pomoże.

26.10.2018, 15:45

tak , to racja, trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny