Organizowany przez Województwo Łódzkie konkurs na projekt muralu w związku z obchodami dnia przyjaźni polsko-węgierskiej został rozstrzygnięty. Zwycięski projekt pojawi się w formie muralu na elewacji domu w Piotrkowie Trybunalskim.

Dawid Celek wygrał konkurs na projekt muralu w związku z obchodami dnia przyjaźni polsko-węgierskiej. Zwycięzca zostanie nagrodzony voucherem o wartości 4 tys. zł do wykorzystania w sklepie ogólnopolskiej sieci oferującej sprzęt elektroniczny oraz zestawem materiałów promocyjnych Województwa Łódzkiego. Zwycięska praca pojawi się jako mural na elewacji domu w Piotrkowie Trybunalskim.

Jury wyróżniło również 10 prac, spośród których internauci wybiorą swojego zwycięzcę. Laureat internetowego głosowania otrzyma voucher o wartości 4 tys. zł. oraz zestaw materiałów promocyjnych. Ponadto jego praca pojawi się na pocztówkach, które zostaną wykorzystane jako materiał promocyjny Województwa Łódzkiego.

Głosowanie odbywa się na facebookowym profilu Województwa Łódzkiego: Promuje Łódzkie


Wyjątkowy mural na kamienicy przy Jaracza. Łodzianie obrzucili ścianę jajkami:

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!