Księżna Sarah, czyli Fergie w Wolborzu w 1997 roku. Archiwalne zdjęcia!


Księżna Sarah, czyli Fergie w Wolborzu w 1997 rokuSara, księżna Yorku, była żona księcia Andrzeja, młodszego syna królowej Elżbiety w Wolborzu była pod koniec kwietnia 1997 roku. Jej wizyta związana była z działalnością fundacji Children in Crisis oraz akcją zbierania funduszy na budowę ośrodka "Przystań Górska" w Lipnicy Wielkiej pod Babią Górą.

Księżna uczestniczyła w koncercie charytatywnym "Dzieci dzieciom w potrzebie", który odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Wolborzu.CZYTAJCIE TAKŻE: O TYM PISALIŚMY 20 LAT TEMU - DUŻO ZDJĘĆ!

Księżna została podjęta w Wolborzu z honorami, choć jak chwalili mieszkańcy, była bardzo bezpośrednia. Obejrzała występy m.in. dziecięcego zespołu ludowego, została też poproszona do tańca.


Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!