Natalka została Księżniczką Roszpunką, Bartek wystąpił w roli Supermana, a Gabrysia stała się syrenką. Wszyscy zapozowali do wyjątkowej sesji zdjęciowej do Kalendarza Fundacji Mam Marzenie na rok 2017.

Każda z 12 kart charytatywnego kalendarza przedstawia spełnione bajkowe marzenie. Weronika została księżniczką Elsą, Bartek wcielił się w rolę Supermana, Natalka zapozowała jako Księżniczka Roszpunka, Marcelinka stała się waleczną Muszkieterką, Ania wystąpiła w roli Myszki Minnie, Olaf przeobraził się z Szeryfa niczym z filmu Toy Story, Nataniel został Panem Samochodzikiem - Zygzakiem McQueen, Ania zapozowała w Krainie Marzeń, Szymek gościł w bajkowej krainie, Julka wcieliła się w rolę Królewny Śnieżki, Gabrysia wraz z siostrą została syrenką, a Frania odwiedziła Krainę Lodu i spotkała Annę i Elsę.

Zobacz także: Piękne niepełnosprawne. Zobacz zdjęcia z niezwykłego kalendarza [ZDJĘCIA]

Całkowity dochód uzyskany ze sprzedaży kalendarza zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji Mam Marzenie – spełnianie marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu.
Kalendarze można kupić na profilu fundacji na portalu Charytatywni.Allegro.pl.

O Fundacji Mam Marzenie

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja chce dostarczać chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.
Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy.
Fundacja rozpoczęła działalność w lutym 2004 r. w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław.
Od początku działalności aż do dziś wolontariusze Fundacji Mam Marzenie spełnili w sumie ponad 6 900 marzeń chorych dzieci.


Zobaczcie też: Praca opiekuna w zoo. Słonie reagują na "Trąba do góry!" czy "Podaj nogę!", ale bywają niebezpieczne


Charytatywnie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!