Maraton imprezowy w Sulejowie 2017 Maraton imprezowy w Sulejowie 2017

Maraton imprezowy w Sulejowie 2017. Na sulejowskim Podklasztorzu będzie się wiele działo już od soboty, 12 sierpnia, aż do wtorku, 15 sierpnia. (© Dariusz Śmigielski)

Maraton imprezowy w Sulejowie 2017 od 12 do 15 sierpnia. W sobotę piknik motoryzacyjny, w niedzielę turniej didżejów, w poniedziałek koncert Iry, a we wtorek biesiada rodzinna na Podklasztorzu.

Przez cztery dni - aż tyle świętować będą mieszkańcy gminy Sulejów, która zaprasza na Podklasztorze na swoje święto od soboty, 12 sierpnia.

Pierwszego dnia zaplanowano I Rodzinny Piknik Motoryzacyjny, który od godz. 10 uatrakcyjnią: zlot starych samochodów, konkurs zręczności kierowców i offroadowy, pokaz ratownictwa medycznego, koncerty zespołów Grzmiąca Półlitrówa i Fayerwerk oraz zabawa przy muzyce DJ Alexa. Będzie można także oddać krew dla ofiar wypadków i spotkać ze znanym youtuberem Michałem Jesionowskim.

Zobacz także Biesiada Średniowieczna w Sulejowie 2016 [ZDJĘCIA]

W niedzielę, 13 sierpnia, swoimi umiejętnościami wykażą się didżeje podczas turnieju. Eliminacje startują o godz. 13, a finalistów posłuchamy między g. 19-23. Na koniec zagra jeszcze projekt DNF&Vnalogic.

Trzeciego dnia imprezowego maratonu będzie można posłuchać jubileuszowego koncertu zespołu IRA, czyli weteranów polskiej sceny rockowej, którzy w tym roku świętują jubileusz 30-lecia istnienia. Przed nimi o godz. 19 zagra jeszcze Agata Sobocińska.

We wtorek, 15 sierpnia, tradycyjnie jak co roku zaplanowano biesiadę rodzinną, która organizowana jest już po raz siódmy. Rozpocznie ją o godz. 13.30 pokaz szarży ułańskiej, a zakończy późną nocą dyskoteka pod gwiazdami. W programie także blok dla dzieci przygotowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie, rzemiosło średniowieczne, plener rzeźbiarski, bicie rekordu w gotowaniu gulaszu z dziczyzny, a także występy lokalnych artystów. Nie zabraknie także koncertu operetkowo musicalowego, na którym usłyszymy Emilię Klimczak i Piotra Płuskę. Patronat medialny nad imprezą objął serwis NaszeMiasto.pl.

Morsowanie w Sulejowie 2017

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!