Maraton w Łodzi w 2019 roku najszybciej pokonali Getaye Gelawa i Dominika Stelmach [ZDJĘCIA]

szyk, demZaktualizowano 
DOZ Maraton Łódź 2019 Krzysztof Szymczak
DOZ Maraton Łódź 2019 odbył się w niedzielę 7 kwietnia. Na starcie DOZ Maraton Łódź 2019 stawiło się ponad 1,7 tys. maratończyków. Królewski dystans najszybciej przebiegli Getaye Gelawa i Dominika Stelmach.

DOZ Maraton Łódź 2019 - WYNIKI

Klasyfikacja mężczyzn

1. Getaye Fisseha Gelaw (Etiopia) 2:14.39

2. Andrzej Rogiewicz (Polska) 2:18.30

3. Jurij Rusjuk (Ukraina) 2:18.35

Klasyfikacja kobiet

1. Dominika Stelmach (RK Athletics) 2:39.11

2. Gladys Jepkurui Biwott (Kenia) 2:57.04

3. Katarzyna Pobłocka (Polska) 3:04.29

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.09 13:02:05

panie "wyborco"w moim okręgu na Retkinii głosowało 139 osób na PiS 25 a no Koalicję 76.

2019.04.08 22:18:21

Super promocja miasta! Zachęcam wszystkich do biegania!

2019.04.08 20:23:53

Dość tych głupot z biegami.Miasto zakorkowane.Nawet taksówkarze nie chcieli jechać z pasażerami na Dworzec Fabryczny.Dojazd do EC I całkowicie zamknięty.Osoby /z poza/ Łodzi informowali jak jechać nie mając zielonego pojecia o nazwach ulic. Mimo zakończenia biegu POlicjanci stojący przy ul. Krakowskiej nie pozwolili mi dojechać do domu. na zasadzie nie bo nie./odległość do domu 650 m/

2019.04.08 10:25:31

Maraton jest OK. POPIERAM !!!

2019.04.08 10:02:58

w dupie mam ten maraton, niech se po lotnisku biegają albo po fabrycznym a nie miasto korkują!!!!

2019.04.08 09:48:57

Wczoraj były w Łodzi wybory do Rad Osiedli. Frekwencja 3%. Żenada UMŁ. O tym dziś ani słowa? Wygrało Prawo i Sprawiedliwość.

2019.04.08 08:41:40

dziękuje szanownym organizatorom utknąłem w centrum na ponad 4 godziny .... uważam że można pogodzić wszystko, organizator mógł wyznaczyć inną trasę po większym okręgu tak aby zawsze był wyjazd z jakiegoś miejsca w mieście ....

2019.04.08 07:31:30

O zBrodniarzu będą uczyć na lekcjach historii. To ten człowiek co wziął polskie dzieci za zakładników w imię partyjnych interesów. Dostali od rządu o wiele więcej niż mieli obiecane, ale nie mogli tego przyjąć, bo strajk MUSIAŁ się odbyć.

2019.04.08 05:17:55

Nie dość,że Zdanowska na co dzień sparaliżowała miasto inteligentnym systemem sterowania ruchem ( inteligencja na jej poziomie ) to już nawet w święta nie ma spokoju.

2019.04.07 23:20:36

Gratuluje pomysłu bieganie w mieście .wybieraliśmy się dzisiaj z wnukami do Zoo i parku na zdrowiu .nie dość że dojazd fatalny gigantyczne korki właśnie przez biegaczy , to dojazd do Zoo całkowicie zamknięty z obu stron . Nie wszyscy są zainteresowani biegami moje dziewczynki były bardzo zawiedzione . Można to było zorganizować inaczej ,wiedząc że te tereny są odwiedzane przez łodzian

2019.04.07 22:12:24

A niech te bieg ch...strzeli,godzine spóźniłem się do pracy,za taxi wybulilem 30zł.Trzeba się zastanowić,że nie wszyscy ludzie pracują w marketach i niedziele mają wolne!

2019.04.07 18:21:08

Idea biegania po asfalcie...

2019.04.07 17:11:44

miasto już odblokowane?