Mariusz Stępiński, były już piłkarz Widzewa Łódż na czwartoligowym boisku. W przerwie niedzielnego meczu pomiędzy Jutrzenką Warta, a LKS Kwiatkowice zawodnik czarował kibiców sztuczkami technicznymi. Razem z nim na boisku pojawił się młodszy brat Marcin. W Jutrzence gra trzeci ze Stępińskich - Krzysztof.

Mariusz Stępiński potwierdził, że jego nowym klubem będzie klub z Niemiec. Nie chciał jednak zdradzić jaki. W poniedziałek okazało się, że od 1 lipca jest zawodnikiem FC Nurnberg.

Sport

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

aki (gość)

Chłopcy widzę, że żal wam tyłki ściska. Chłopak ma talent robi karierę, do tego jest skromny i inteligentny i kibicuje bratu podczas meczu. To chyba normalne ;) Mario powodzenia!!! Podjedz jeszcze fajnym autkiem to sie zaszczekają ;) Normalni trzymają kciuki ;) reszta klepie biede i zazrości

EOLSON

Pojechał na wieś gwiazdorzyć ...
Rzeczywiście , klub 1. FC Nuremberg poszukuje chłopców do podawania piłek więc niewątpliwie nasz gwiazdorek postawił na rozwój ...