Siedmiu zawodników z łódzkich klubów rugby znalazło się w kadrze na mecz z Holandią. Reprezentacja Polski zagra 8 kwietnia, w Łodzi.

Trener reprezentacji Polski w rugby, Blikkies Groenewald, powołał na zgrupowanie i mecz z Holandią aż siedmiu zawodników z Łodzi. Większość z nich, gra na co dzień w Budowlanych Łódź SA: Piotr Karpiński I, Piotr Karpiński II, Dawid Karpiński, Patryk Reksulak, Adrian Ignaczak i Michał Mirosz. W kadrze znalazł się również zawodnik beniaminka Ekstraligi - KS Budowlanych: Paweł Poniatowski.

Mecz rugby Polska - Holandia na stadionie Widzewa już 8 kwietnia. We wtorek, 28 marca, na obiekcie przy al. Piłsudskiego odbyło się wydarzenie promujące spotkanie - ustawiono tam bramki do rugby, na które strzały oddawały zaproszone VIP-y i dziennikarze.

CZYTAJ TEŻ: Mecz rugby na Widzewie: Gruzin z Budowlanych Łódź w kadrze Polski

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!