Mężczyzna idealny w Wolborzu Mężczyzna idealny w Wolborzu

"Mężczyzna idealny" w Wolborzu (© UM. Wolbórz)

Mężczyzna idealny w Wolborzu. Spektakl dla wszystkich pań.

Katarzyna Cichopek, Adrianna Biedrzyńska, Krzysztof Ibisz i Jacek Kawalec - to tylko niektóre ze znanych osób, jakie wystąpią w pierwszy dzień wiosny w Wolborskim Centrum Kultury. Spektakl nosi tytuł „Mężczyzna idealny”, a jego bohaterowie postarają się odpowiedzieć na pytanie, czy takowy w ogóle istnieje.

Akcja kręci się wokół sławnego showmana telewizyjnego, który przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Na miejscu okazuje się, że metody, które stosuje kierujący nią ekscentryczny profesor psychiatrii, nawiązują w dużej mierze do hippisów. Jakby tego było mało, najbliższa współpracownica doktora postanawia „wyprodukować” mężczyznę idealnego, który przetrwa w epoce nadchodzącego matriarchatu. W tajemnicy prowadzi badania, które po części kończą się sukcesem, choć pierwszy egzemplarz stworzonego przez nią mężczyzny nie jest wolny od wad, które trzeba wyeliminować. W związku z tym opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości, a królikiem doświadczalnym zostaje niczego nieświadoma gwiazda estrady lecząca kryzys osobowości.

Czy profesorowi uda się powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki? Jak kończą się eksperymenty z przeszczepianiem osobowości i czy idealny mężczyzna rzeczywiście istnieje? Na scenie zobaczymy także m.i n. Michała Milowicza, Marka Siudyma, Dariusza Kordka oraz Michała Koterskiego. Reżyserią zajął się Stefan Friedman.

Bilety w cenie 60 zł są do nabycia w Wolborskim Centrum Kultury.

Zrobienie sobie selfie z żoną to dla tego mężczyzny prawdziwa tortura

Wydarzenia dnia

Polecane

Firmy

Gry On Line - Zagraj Reklama

    Hallo

    Dodaj Firmę

    Katalog firm