W Zduńskiej Woli w czwartek i piątek odbywało się Międzynarodowe Forum Gospodarcze "W drodze na nowe rynki". Podczas piątkowych spotkań i prelekcji, był także wykład Piotr Tymochowicza na temat rozwoju osobistego w biznesie.

8 i 9 czerwca w Zduńskiej Woli odbywało się Międzynarodowe Forum Gospodarcze "W drodze na nowe rynki", podczas którego przedstawiciele biznesu, samorządu i instytucji mogli spotkać się na wykładach oraz warsztatach dotyczących wyzwań w biznesie. Chętni mogli skorzystać z wiedzy praktyków biznesu, a także z wiadomości ekspertów z Politechniki Łódzkiej, Łódzkiej Izby Handlowo - Przemysłowej czy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Do udziału w forum gospodarczym przyjęto około 200 zgłoszeń.

Na zakończenie forum odbył się wykład "Rozwój osobisty w biznesie", który poprowadził Piotr Tymochowicz, konsultant największych firm, przedstawicieli partii politycznych i osób prywatnych w zakresie kreowania wizerunku i prowadzenia projektów negocjacyjnych.

Ekspert przedstawiał techniki, jakimi najskuteczniej jego zdaniem w dzisiejszym świecie można osiągnąć efekt i porozumienie. Szczególnie w biznesie. Jak podkreśla, najważniejszy jest gest, emocje oraz komunikat otwarty, pomagający w budowaniu relacji.

Według niego, najgorszą recenzja po spotkaniu biznesowym jest stwierdzenie: mógł ni to Pan/ Pani przesłać mejlem albo powiedzieć przez telefon.

- Konieczny jest powrót do zachowań ludzkich. Nie jesteśmy cyborgami - podkreśla Piotr Tymochowicz. - Spotkanie nie służy wymianie informacji, bo od tego jest internet, ale budowaniu relacji poprzez emocje. Ludzie są ciekawi jakie budzą emocje.

Tymochowicz przestrzega jednak przed możliwymi pułapkami i przypomina, że czym innymi jest okazywanie emocji, a czym innym mówienie o nich.

Międzynarodowe Forum Gospodarcze w Zduńskiej Woli zostało zorganizowane w ramach projektu unijnego promocji gospodarczej regionu. Dwudniowe spotkania miały wytworzyć pozytywny wizerunek Zduńskiej Woli, a także przybliżyć uczestnikom firmy, jakie działają w mieście i okolicy.


Biznes

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

sss (gość)

To jakieś forum międzynarodowe było ?? Jakoś nie widziałem ludzi, ten namiot przed ratuszem to na grochówkę był tak ?

Z.et (gość)

Ekspert przedstawiał techniki... Chyba to dość zabawne,że na nominalnie "międzynarodowej" imprezie/szkoleniu etc. nikt nie wpadł na pomysł,żeby wykorzystać rzutnik albo tablicę multimedialną, a Pan Ekspert flamastrem bazgrolił po płachcie papieru... Ci z ostatnich rzędów to widzieli może schemat wielkości znaczka pocztowego.
A ile w ogóle kosztowało nas jako podatników to całe "Forum" ???

Walniem flachę z Piotrem (gość)

jaka PO taka konferencja, pełna lewackiego szajsu kładzionego na siłę do głowy. Wcale się nie dziwię że na sali takie "tłumy " ha ha aha ahahahahhhhahahhaha bueheheheh

Beata (gość)

http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/piotr-tymochowicz-rozkreca-piramide-finansowa_1000340.html

P.Tymochowicz wprost idealnie pasuje do PO...;)

maks (gość)

http://www.pomponik.pl/plotki/news-piotr-tymochowicz-ma-dosc-wyjawil-prawde-o-swoim-zwiazku-z-2,nId,2378446
http://www.pudelek.pl/artykul/111764/tymochowicz_swietuje_54_urodziny_z_20-letnia_narzeczona_z_kambodzy_koncze_jakis_absurdalny_wiek_w_polsce_co_odpowiada_wiekowi_30_lat_w_azji/

ewidentnie ciągnie go do kobiet wyglądających jak dzieci

mieszkaniec (gość)

Ja nie mogę, wzięli tego skompromitowanego kambodżanina od Leepera. Ale obciach. Ale peło przyzwyczaiło nas przez lata do takich obciachów nie do zaakceptowania przez normalnych ludzi