W ramach posiedzenia rady ministrów w Łodzi, minister kultury i dziedzictwa narodowego oraz minister sprawiedliwości odwiedzają Piotrków, a minister ochrony środowiska z władzami Sulejowa rozmawiał m.in. o pogłębieniu Pilicy.

Ministrowie Ewy Kopacz z wizytą w Piotrkowie i w Sulejowie. Małgorzata Omilanowska, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego zwiedzała dziś Centrum Ku Demokracji oraz inne piotrkowskie świątynie m.in. kościół ewangelicko-augsburski, a na godzinę 15 zaplanowana jest wizyta ministra sprawiedliwości Borysa Budki w Areszcie Śledczym w Piotrkowie.

Wcześniej spotkanie na szczycie miały władze Sulejowa - miasto i gminę odwiedził dziś Minister Środowiska
Maciej H. Grabowski. Razem z burmistrzem i wicemarszałek sejmu Elżbietą Radziszewską byli w Murowańcu i rozmawiali m.in. o rekultywacji Zalewu Sulejowskiego i pogłębieniu Pilicy.

Urząd miasta

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Piotrkowianin (gość)

Ciekawe, czy z okazji tej wizyty poprawiono stan chodnika przy pl. Kościuszki przy wejściu do tego Centrum, czy może "fahofcy" ze ZDiUM-u nadal nie ogarniają tematu?

buttor (gość)

Nie ma co żałować-oprowadzacze to też ekipa partyjniacka -w większości nie maja nic wspólnego z ochroną zabytków.a szczególnie -Pencina i ta Panna co z nim wszędzie się pokazuje to wybitni specjaliści!

katol (gość)

Władze miasta nie zauważyły wizyty ministrów? Wstyd. Na pielgrzymce odmeldowali się niemal wszyscy.

jarema (gość)

1. Nie "Centrum ku demokracji" lecz ""Centrum idei ku demokracji"
2. "Centrum" nie jest świątynią
3. Skąd się biorą tacy ignoranci?

Jan (gość)

Znowu dyr Jacek Sokalski oprowadza ważnych gości po Piotrkowie a Prezydent Chojniak pewnie ma to wszystko w nosie.