(© KWP w Łodzi)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kompletnie pijani rodzice opiekowali się kilkumiesięcznym dzieckiem. Zostali zatrzymani przez policję. Dziecko trafiło do babci.

W niedzielę około drugiej w nocy zaniepokojona mieszkanka kamienicy przy ulicy Wojska Polskiego w Piotrkowie poprosiła o interwencję dyżurnego piotrkowskiej policji. Poinformowała, że gdy spała, usłyszała krzyki sąsiadów i płacz dziecka dobiegające z mieszkania młodego małżeństwa.

Mundurowym z wydziału patrolowo-interwencyjnego drzwi otworzył nietrzeźwy mężczyzna, który na głowie i ręce miał zadrapania. W mieszkaniu panował bałagan, pozostawione były puste butelki po alkoholu, a w pokoju na podłodze leżało potłuczone lustro.

Policjanci kazali dmuchać w alkomat 22-letniej kobiecie i jej 25-letniemu małżonkowi. Oboje wydmuchali po około dwa promile alkoholu. Ponieważ w takim stanie opiekowali się 9-miesięcznym dzieckiem zostali zatrzymani i osadzeni na noc w policyjnym areszcie.

Dziecko całe i zdrowe zostało przekazane pod opiekę babci. Dzisiaj, gdy piotrkowianie wytrzeźwieją zostaną
przesłuchani przez śedczych. Sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    gośc (gość)

    to nie ludzie to bydło, chociaż przepraszam wszystkie zwierzaki bo potrafią lepiej opiekować się swoimi dziećmi niż te dwa ZERA .Są ludzie którzy nie mogą mieć dzieci a takie szmaty nie potrafią się nim zaopiekować, co ono winne, że ma za rodziców idiotów.