PZOZ przy ul

PZOZ przy ul. Roosevelta będzie udzielał nocnej pomocy medycznej po raz drugi (© Archiwum NaszeMiasto.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od 1 lipca nastąpiły zmiany, choć nieznaczne w nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej w powiecie piotrkowskim.

Najważniejsza zmiana związana jest z nową rejonizacją zakresu nocnej i świątecznej pomocy zdrowotnej.

Dotąd - już na etapie postępowania konkursowego NFZ - gminy Gorzkowice, Łęki Szlacheckie i Ręczno przypisane były do szpitala powiatowego w Przedborzu, a Aleksandrów do szpitala powiatowego w Opocznie. Teraz wszystkie gminy ,,wróciły" do Piotrkowa a ich mieszkańcy będą korzystać z opieki Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie.

PZOZ przy ul. Roosevelta postępowanie konkursowe wygrał już po raz drugi. Umowa na realizację świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej została zawarta do 30 czerwca 2016 r.

Pacjenci, tak jak do końca czerwca, w godz. od 18 do 8 rano w dni powszednie oraz niedziele i święta będą przyjeżdżać do poradni przy ul. Roosevelta 3 (wejście od ul. Próchnika, tel. 44 645 11 72, 667 777 519 ).

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!