Nowi-starzy radni Rady Miasta w Piotrkowie: Jadwiga Wójcik i Konrad Czyżyński

Jadwiga Wójcik i Konrad Czyżyński wracają po czterech latach do Rady Miasta w Piotrkowie.

Jadwiga Wójcik i Konrad Czyżyński wracają po czterech latach do Rady Miasta w Piotrkowie

Konrad Czyżyński, członek i przewodniczący PO w Piotrkowie, w radzie miasta zasiadał w latach 2006 - 2010 (zdobył 287 głosów) i 2010 - 2014 (352 głosów). W 2008 roku, będąc dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Sygietyńskich w Proszeniu (gm. Wolbórz) został wicekuratorem oświaty. Teraz pracuje w WODN. W tegorocznych wyborach zdobył 757 głosów.

CZYTAJ TEŻ ROZMOWĘ Z KONRADEM CZYŻYŃSKIM

Jadwiga Wójcik ma podobne doświadczenia jako samorządowiec. O mandat radnej walczyła już w wyborach w 2002 roku z listy Samoobrony. 133 głosy, które wtedy zdobyła, nie wystarczyły do wygranej. Cztery lata później do rady już weszła - wtedy była już kandydatką z listy PIS, tak samo jak Krzysztof Chojniak. Zdobyła 255 głosów.
W 2010 roku startowała z listy KWW Krzysztofa Chojniaka Razem dla Piotrkowa. Zdobyła 367 głosów.

W 2014 zagłosowało na Jadwigę Wójcik 349 osób, ale było to za mało na mandat.

W tym roku dostała 297 głosów, ale w radzie zasiądzie dzięki wygranej Krzysztofa Chojniaka w wyborach na prezydenta miata.

CZYTAJ TEŻ O KONFLIKCIE MIĘDZY JADWIGĄ WÓJCIK A ROMANEM PISKORZEM

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

16.11.2018, 10:16

Czy pan Brylski szuka cieplej posadki?zawsze umjal sie gdzies przytulic

15.11.2018, 22:56

Jakie przygotowanie ma ta Pani czy tylko popierac jak mowi Krzyska,Szkoda slow miasto ginie i nie zanosi sie na to ,ze ludzie pokroju tej pani je uratuja.Gin Piotrkowie skoro tak wybrales,jaj wybrales

09.11.2018, 14:51

Jadzia widzę że jeszcze się nachapać nie morze ...

09.11.2018, 13:20

Artykuł niepełny mówiący pół prawdy. Jest jeszcze jedna osoba która była w pierwszej radzie po 1989, teraz jest ponownie . Zgaduj zgadula kto?:)

09.11.2018, 12:19

Nie podoba mi się bardzo wiele, ale właściwie każdy może kandydować i jeśli otrzyma odpowiednią ilość głosów to będzie radnym. Skoro na tych ludzi tak wiele osób zagłosowało to pozostaje to zaakceptować.

09.11.2018, 10:19

A jakie doświadczenie ma pani Marlena? Jakie ma osiągnięcia i kim jest, oprócz tego, że jest? W czym jest "specjalistką"? Pani Wójcik otrzymała więcej głosów niż pani Wężyk w poprzednich wyborach.

08.11.2018, 23:18

Ale w czym pomogła? W wybraniu ładniejszej makreli wędzonej?

08.11.2018, 22:02

No tak... bo w sumie wygląd jest najważniejszy. Komentarze super konstruktywne...., mające na celu tylko obrażanie.Proponuję osobom komentującym czyjś wygląd o wcześniejsze zaprezentowanie swojego zdjęcia na forum.

08.11.2018, 21:47

Chojniak zawsze lubił otaczać się pięknymi kobietami

08.11.2018, 21:45

No to mamy specjalistkę ds zarybiania Bugaju

08.11.2018, 21:45

Gdyby nie miała sympatyków i ludzi, którym pomogła nikt by na nią nie głosował

08.11.2018, 21:40

Kim ta pani jest oprócz tego że jest?

08.11.2018, 21:36

Gratulujemy!!! Super Pani Jadziu:)

08.11.2018, 21:33

Masakra

08.11.2018, 21:26

Jakie doświadczenie zawodowe i osiągnięcia ma pani Jadwiga?

08.11.2018, 21:17

Pani Jadziu, bardzo się cieszymy, że znowu będzie pani w radzie miasta naszym przedstawicielem!

08.11.2018, 21:15

Czego się cieszysz baranie?
Baba po podstawówce albo zawodówce będzie maszynką do głosowania kolejnych głupich pomysłów Chojniaka.

08.11.2018, 20:11

Jadwiga Wójcik ponownie w radzie miasta!!!
Baryłce chyba łyso i włochato...........

08.11.2018, 19:31

8