Piotrków: Samobójstwo, zabójstwo czy nieszczęśliwy wypadek? Ciało 16-latki w Bugaju

Ciało nastolatki, mieszkanki powiatu, zostało znalezione we wtorek wieczorem na terenie kąpieliska "Słoneczko". Prokuratura prowadzi postępowanie w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

Policja znalazła ciało 16-letniej dziewczyny w Bugaju
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Policja znalazła ciało 16-letniej dziewczyny w Bugaju (© Archiwum )

Nastolatka była uczennicą jednej z piotrkowskich szkół ponadgimnazjalnych i mieszkała w bursie szkolnej. Gdy tam nie wróciła o wyznaczonej godzinie, opiekunowie wszczęli alarm.

Po kilkugodzinnych poszukiwaniach policja znalazła ciało dziewczyny. Znajdowało się w miejscu, gdzie woda jest głęboka na ok. 1,2 m. Jak informuje prokuratura po wstępnych oględzinach, na ciele nie ma zewnętrznych obrażeń charakterystycznych dla pobicia czy przestępstwa o charakterze seksualnym.

Przyczynę zgonu wyjaśnić ma czwartkowa sekcja. Do tego czasu śledczy biorą pod uwagę kilka scenariuszy: od nieszczęśliwego wypadku przez próbę samobójczą po zabójstwo.

– Do czasu przeprowadzenia sekcji nie możemy wykluczyć żadnej wersji, ale i żadna nie jest dominująca – mówi Witold Błaszczyk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie.

Komentarze (22)

avatar
avatar
Mariusz (gość)

Oby jej najbliższa rodzina dala sobie z tym rade, nas tak naprawde to bezposrednio nie boli do puki sami tego bólu nie doswiadczymy (czego nikomu nie zycze). Z cala rodzina wspieram jej braci i mala siostrzyczke w tej ja ze tragicznej dla nich chwili.

avatar
Nieznajoma (gość)

ogarnijcie się tu wszyscy bo to jednak nie jest miejsce do konferencji ... postawcie świeczkę i koniec tematu .. a nie denne pytania jak miała na imię , co zrobiła i tak dalej ... żałosne too .. po prostu dajcie Dziewczynie już św.spokój odeszła od Nas niech spoczywa w spokoju .. [*]

avatar
hipoteza (gość)

"na ciele nie ma zewnętrznych obrażeń charakterystycznych dla pobicia czy przestępstwa o charakterze seksualnym."

A nie może być seksu bez śladów? Mogła też np. dowiedzieć się, że jest w ciąży.

avatar
-.- (gość)

przykre, sama strasznie to przeżyłam...
Dlaczego takie młode osoby są zabierane z tego świata?

Nadal nie mogę w to uwierzyć ....;[

avatar
K. (gość) zenon

@zenon: Ciekawe czy równie "dowcipnie" podszedłbyś do tej sprawy, gdyby na miejscu tej dziewczyny była bliska ci kobieta (siostra, córka itd.).

Wybierz kategorię