(© Dariusz Śmigielski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dwóch wandali zatrzymali piotrkowscy policjanci. Wydawało im się, że pod osłoną nocy pozostaną niezauważeni, ale znalazł się świadek, który opisał ich wygląd.

Zgłoszenie o tym, że dwóch młodych mężczyzn pastwi się nad oplem zaparkowanym przy ul. Słowackiego, odebrał dyżurny piotrkowskiej policji. Świadek tego zdarzenia opisał wygląd wandali, co okazało się bardzo pomocne w ich późniejszym zatrzymaniu.


Po sprawdzeniu pobliskich ulic policjanci z patrolówki namierzyli dwóch młodych mężczyzn odpowiadających rysopisowi sprawców. Piotrkowianie w wieku 24 i 28 lat byli nietrzeźwi, mieli 1 i 1,3 promila alkoholu w organizmie. Jeszcze tej samej nocy policjanci ustalili właścicielkę pojazdu i powiadomili ją, że zatrzymani wandale wybili tylną szybę jej auta.


Młodzi mężczyźni trafili do policyjnego aresztu jako osoby podejrzewane o uszkodzenie mienia.


Rano zgłosił się jeszcze do piotrkowskiej komendy inny pokrzywdzony kierowca - właściciel zaparkowanego w pobliżu miejsca zdarzenia forda, który zauważył, że auto ma urwane lusterko.


Śledczy przesłuchają dzisiaj obu zatrzymanych mężczyzn. Będą też wyjaśniać czy nie dopuścili się oni innych podobnych czynów. Zatrzymanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    mechanior (gość)

    A czy to był pachnący nowością insygnia, czy wypierdziany kadet? Bo zabrakło dokładnej informacji.