Do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych doszło wczoraj późnym wieczorem w gminie Czarnocin.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policja do wypadku została wezwana parę minut po godz. 22. W miejscowości Dalków (gm. Czarnocin) 20-letni mieszkaniec gm. Brójce kierujący fiatem uno z nieustalonych przyczyn, na śliskiej nawierzchni, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z audi kierowanym także przez 20-letniego mieszkańca gm. Brójce.

Obaj mężczyźni trafili do szpitala, przy czyn stan kierowcy uno policja określa jako ciężki. Od obu została pobrana krew do badań. Policja ustala okoliczności wypadku.

Komentarze (29)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

okolice (gość)

Mieszkaniec Dalkowa napisał:

Jak z nieustalonych przyczyn- miał 1,2 promila alkoholu we krwi, był przepity, jechał bez zdanego prawa jazdy, szybko i bez zapiętych pasów. I na drodze wcale nie było ślisko. Poszkodowany to bardzo dobry człowiek, student politechniki a sprawca to łobuz i degenerat którego mamusia wiecznie broni i złego słowa nie da na niego powiedzieć.

Prawdziwi przyjaciele są z tobą (gość)

Proszę Was wszystkich, dajcie rodzinie spokój. Dość tego cierpienia. Błąd młodości nie jeden popełnia a możne miał zły dzień coś w nim pękło. Dość przeszedł i to tez całkiem nie dawno. Dajcie chłopakowi spokój i rodzinie. Nic nikomu złego nie robił, pracowity, uczciwy chłopak więcej w swoim życiu się napracował niż nie jeden z Was a chwalicie się studiami one o niczym jeszcze nie świadczą a możne świadczą, ze macie pusto w głowie. Jeszcze raz Was proszę dajcie rodzinie spokój teraz liczy się powrót do zdrowia nie zadręczajcie ich swoimi domysłami nie wiecie co Was jeszcze w życiu spotka nikt tego nie wie. Nie wiemy co kierowcą una kierowało czy ktoś się nad tym zastanowił zanim go posadził? Nikt tego jeszcze nie wie czyja to wina a raczej nie jego. To naprawdę bardzo dobry człowiek. Dajcie już tez Mu spokój. Grzegorz, wracaj szybko do zdrowia. Prawdziwi przyjaciele czekają na Ciebie i są z Twoja rodzina.
"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem."

kafrim (gość)

Niestety to jest wieś .Ludzka mentalnośc tutaj jest straszna,jeden drugiemu tutaj nóz w plecy by wbił za to że sąsiad sobie nowy pług albo auto kupił,no ładnie...skąd on ma tyle pieniedzy!!! ...eeeeeeee ale w niedziele na mszy stanąłby prawie pod samym ołtarzem żeby go ludzie widzieli ze BYŁ ! Dla nikogo tu sie nie liczy ludzka krzywda,wręcz sie cieszą jak komus się noga podwinie, po trupach ale do celu...przykre ale prawdziwe .Ale nie do nas należ osądzać ich..Więc Dajcie im spokój,mam nadzieje że chłopaki kiedyś sobie porozmawiają,wybaczą i będzie ok.

bezstronna (gość)

hej, czy wy myslicie ze sprawca chcial spowodowac wypadek? raczej nie. pomyslcie nad znaczeniem slowa wypadek... stalo sie nikt tego nie chcial wiec dajcie sobie spokoj. dobre stwierdzenie "błędy młodości".

Obiektywny (gość)

Żal mi was ludzie!
Co Wy za bzdury wypisujecie!
Nie byliście świadkami, do co możecie wiedzieć!

Jedyna obiektywna wersja, której powinniście się trzymać:

http://www.piotrkow-trybunalski.policja.gov.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1329&Itemid=50

... i tyle w temacie

kafrim (gość)

cyt "Gdzie tam górka była?" Halo... nie była..bo nagle nie wyskoczyła tylko JEST !!! od zawsze.

kafrim (gość)

Kolejny śledczy z drogówki..Ty masz pojęcie..może za zderzak byłes,co? To z przykrościa stwierdzam ze sie nie sprawiłes Arus.Made in china?

chkjchdbjsc (gość) (gość)

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA jakby audi pędziło 130 km/h to by z tego uno pył został płytko to sobie wyobraziłeś HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHA

mieszkanka Wardzyna (gość)

prawa jazdy nie ma ale kurs skończony. Skonczcie ten temat niech sie chłopaki leczą w spokoju. jak wyzdrowieją to zapraszamy na Wardzyn sobie z nimi porozmawiacie wprost a nie bedziecie wrzucac na nich w necie. macie tyle odwagi?
czasem to wystarczy nazwac "błędem młodości" może to wystarczy...