Prezydent Krzysztof Chojniak gorąco powitany w Urzędzie Miasta Piotrkowa [ZDJĘCIA]

Nowy stary prezydent Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztof Chojniak został dziś, w powyborczy poniedziałek, 5 listopada, gorąco powitany przez urzędników w Urzędzie Miasta Piotrkowa. Były kwiaty i gratulacje.

Prezydent Krzysztof Chojniak gorąco powitany w Urzędzie Miasta Piotrkowa [ZDJĘCIA]

Krzysztof Chojniak pojawił się w urzędzie przy pasażu Rudowskiego około godz. 10. W korytarzu witało go kilkudziesięcioro urzędników. Były kwiaty i gratulacje. Wcześniej prezydent udzielił wywiadu lokalnemu radiu Strefa FM, przyznając m. in., że spał zaledwie półtorej godziny.

W wyborczy wieczór około 23.30 prezydent pojawił się w restauracji Aplauz, po tym, jak było już pewne, że wygrał w drugiej turze z Marleną Wężyk-Głowacką. Tam do późnej nocy świętował zwycięstwo komitet wyborczy Krzysztofa Chojniaka Razem dla Piotrkowa.

ZOBACZ TAKŻE: Wyniki wyborów w Piotrkowie. Krzysztof Chojniak ponownie prezydentem. Tak świętował zwycięstwo

Marek Obszarny

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

07.11.2018, 23:43

A to jego stać jest na majtki? Bo minè ma takà, jakby w ogóle nie nosił.

07.11.2018, 00:22

uuu uuu to barele na taką fetę na pasażu strzeliła chyba guma w majtkach

06.11.2018, 13:12

https://memy.pl/show/big/uploads/Post/241640/15415063037362.jpg

06.11.2018, 01:40

A czy w nowej kadencji Łolama dalej będzie na stałe akredytowany przy Radzie Miasta jako specjalny korespondent, wysłannik gazety?

05.11.2018, 23:34

Beka to dopiero teraz czka i beka! Beka do zarzygania srała frazą "mgr inż. elektryk Krzysztof Chojniak z zawodu nauczyciel" i chuj bombki strzelił.

05.11.2018, 16:05

a ja się pytam, jakie wykształcenie ma gruba pani Jadzia Wójcik, która zajmie miejsce w Radzie Miasta za pana Chojniaka. Czy osoby po podstawowym wykształceniu, bez żadnych kwalifikacji mogą decydować o życiu ludzi w tym mieście? No proszę mi odpowiedzieć panie Chojniak. Sprzedawanie ryb a decydowanie o funkcjonowaniu miasta to zupełnie dwa inne bieg

05.11.2018, 14:57

Walczak do dymisji!

05.11.2018, 14:27

A jaka fajna ta blondynka w białym.

05.11.2018, 14:22

O jaka ładna Pani z kwiatami:)

05.11.2018, 12:47

To ten Walczak całkiem spokojnie może zamknąć już tą gadzinówkę, stworzoną dla wylansowania kandydatki, robiąc sobie przy okazji jaja z piętnastu tysięcy grupowiczów.

05.11.2018, 12:41

Piękne powitanie, prawda jest jedna, że "koryto" jednoczy ludzi. Niestety Ci wszyscy ludzie żyją z naszych podatków, a nikt nie rozkręca np. własnego biznesu. A przecież może, na parterze jest okienko i w ciągu jednego dnia zostaje "kapitalistą", a jednak wolą etat i mizdrzyć się do p. Krzysztofa (który nic innego nie potrafi, bo nauczyciel to też życie z podatków innych).

05.11.2018, 12:32

Jeśli już to każdy będzie witał się ze strachu przed tym ,co może ich spotkać z jej strony

05.11.2018, 12:30

Czy te uśmiechnięte buzie świadczą o strachu czy o radości?Ciekawe jak do urzędu wejdzie p.Marlena czy powitają ją tak samo.

05.11.2018, 12:26

Jak to witany gorąco ,serdecznie? ponoć wszyscy się go boją.Tak mówiła Marlena.

05.11.2018, 12:25

Gratulacje!