500 plus nowy wniosek w Piotrkowie 500 plus nowy wniosek w Piotrkowie

Od 1 sierpnia MOPR w Piotrkowie przyjmuje wnioski o świadczenie 500+ na nowy okres zasiłkowy. Dokumenty można będzie składać w trzech punktach (© Dariusz Śmigielski (arch).)

Od 1 sierpnia MOPR w Piotrkowie będzie przyjmował wnioski dotyczące świadczeń wychowawczych, rodzinnych i funduszu alimentacyjnego na nowy okres zasiłkowy. Gdzie będzie można złożyć dokumenty?


Przez pierwsze dwa tygodnie sierpnia (od 1 do 11) wnioski będzie można składać w trzech punktach: Zespole Świadczeń Rodzinnych przy ul. Sienkiewicza 16A (pon - pt w godz. 8 - 15, a we wtorki w godz. 8-17), MOPR przy ul. Próchnika 34 w pokoju numer 7 oraz w Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej 28, wejście B.

Od 13 sierpnia dokumenty będzie można składać tylko przy ul. Sienkiewicza.

500 +. NOWY OKRES ZASIŁKOWY

Wnioski można składać również drogą elektroniczną - przez bankowość elektroniczną albo platformy administracji (portal EMP@TIA, PUE ZUS oraz ePUAP).

MOPR zachęca interesantów do korzystania z systemu powiadamiania sms i mailem - ośrodek wysyła powiadomienia o terminie wypłaty świadczeń, możliwości odbioru decyzji czy konieczności uzupełnienia wniosku.Czytaj także

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!