Grupa Proletaryat gra już ponad 25 lat Grupa Proletaryat gra już ponad 25 lat

Grupa Proletaryat gra już ponad 25 lat (© Mat. organizatora)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Po przeprowadzce do nowego miejsca klub Spirala w Piotrkowie zaprasza na koncert powitalny.

1 czerwca w Spirali (ul. Narutowicza, dawne "szóstki) zagra zespół Proletaryat. Ta pabianicka grupa to legenda rocka, która na scenie działa od 1987 roku. Artyści mają na swoim koncie trzynaście albumów.

Początek koncertu o godz. 20. Wstęp za free!

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

TakiCoSięBawi (gość) (KASIA)

Będą mogli ramoleć jak wcześniej...
Centrum miasta powinno żyć, a nie zmagać się ze znudzonymi życiem ludzi bo nic i nigdzie wam się nie podoba. Spirala była nękana donosami sąsiadów, którym nie podobało się to że oni w młodości nie bawili się tak dobrze. Pub Skyy jest nękany donosami sąsiadów których nie stać na to żeby do niego chodzić. Stara Literacka też nie podobała się sąsiadce obok. Do tego wszystkie knajpy które nie idą drogą popkultury zmagają się z dresiarstwem któremu się nie podoba ze ktoś robi coś innego, coś czego nie potrafią zrozumieć.

joanna (gość) (e-redaktor)

Po pierwsze naucz się poprawnie pisać, a po drugie: informacja o tym, kto, kiedy i gdzie zagra jest. Czego chcesz więcej? Nawet parę słów o kapeli, która zagra też jest, zresztą Proletaryat każdy zna :)

pioterek (gość)

Spirala to chyba jedyny taki klub koncertowy w historii naszego miasta.
Trzymajcie tak dalej!