Przetarg na skatepark w Piotrkowie wreszcie rozstrzygnięty. Pięć firm stanęło do przetargu na przebudowę infrastruktury skateparku przy ul. Belzackiej. Wykona go firma z Łagiewnik Nowych za 539 tys. złotych.

Nie w czerwcu, a już w połowie maja może zakończyć się modernizacja skateparku, który od lutego ubiegłego roku jest zamknięty na cztery spusty. Magistratowi wreszcie udało się rozstrzygnąć przetarg na realizację inwestycji. W pierwszym tygodniu marca stanęło do niego pięć firm: MPG sp. cyw. z Łagiewnik Nowych (zaoferowała wykonanie prac za kwotę 539 tys. zł brutto), DoMBUD Anna Zadorożna, Ryszard Zadorożny spółka jawna z Gliwic (645,7 tys. zł brutto), ZHUP MIRS Mirosław Różycki z Bełchatowa (500 tys. zł brutto), ZINPRO sp. z o.o z Jeleniej Góry (613,8 tys. zł brutto), oraz ALTRAMPS Tomasz Brzozowski z Trzebinii (749,3 tys. zł brutto).

Czytaj także Modernizacja skateparku w Piotrkowie. Czy kolejny przetarg dojdzie do skutku?

Najwięcej punktów przyznano pierwszej z firm i to ona podejmie się wykonania modernizacji obiektu. Wykonawca zadeklarował, że zakończą się one do 15 maja.

Roboty obejmą budowę 12 żelbetowych konstrukcji skateparku służącego do jazdy na rowerach bmx, deskorolkach oraz rolkach.

Użytkownicy będą mieli do dyspozycji wiele różnorodnych elementów, takich między innymi, jak bowl corner, speedbump, funbox, hubba, bank, rail, quoter corner, schody, piramida, quoter pipe, manualpad, grindbox i jumpbox.

Przypomnijmy, że dwa poprzednie przetargi zostały unieważnione. W pierwszym przypadku nie było chętnych, w drugim tylko jedna oferta mieściła się w budżecie zaplanowanym na to zadanie. Po sprawdzeniu złożonej dokumentacji okazało się jednak, że nie była zgodna z opisem zamówienia, czyli Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia. Na początku marca podjęto trzecią próbę rozstrzygnięcia przetargu, tym razem udaną.

Prawie 600 metrów kwadratowych dla fanów ekstremalnej jazdy

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!