Regulamin konkursu "Wygraj bilety na SDM w piotrkowskim MOK"

Regulamin konkursu "Wygraj bilety na Stare Dobre Małżeństwo" w MOK w Piotrkowie.

Regulamin konkursu "Wygraj bilety na koncert SDM" w piotrkowskim MOK.

§1
 Regulamin określa zasady przeprowadzenia Konkursu "Wygraj bilety na na koncert SDM" (zwanego dalej Konkursem).


§2
 Organizatorem Konkursu jest Polskapresse sp. z o.o.
Oddział Prasa Łódzka Polskapresse sp. z o.o.
02-672 Warszawa, ul. Domaniewska 41 
Oddział Prasa Łódzka
 90-532 Łódź, ul. ks. hm. Ignacego Skorupki 17/19.

§3
 Czas trwania Konkursu: od 31 maja od godz. 10 do wtorku 4 czerwca (do godz. 23:59).

§4
 Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich i posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.§5 
Celem Konkursu jest wyłonienie autorów trzech pierwszy SMS-ów w konkursie zorganizowanym dla MOK w Piotrkowie Trybunalskim.

§6 
Udział w Konkursie możliwy jest tylko za pomocą SMS-ów.§7.Zasady udziału w Konkursie za pomocą SMS-ów są następujące: Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS-a pod numer 72355 (2,46 zł z VAT) o treści SDM (kropka) imię i nazwisko oraz napisać dlaczego to właśnie ty powinieneś dostać podwójne zaproszenie na koncert (np SDM. Jan Kowalski, poniewaz znam ich wszystkie przeboje i czesto je spiewam przy goleniu)

SMS-y przesłane po upływie ww.terminu nie będą uczestniczyły w konkursie.
 Jedna osoba może przesłać dowolną ilość SMS-ów.
 Wysłanie SMS-a zgodnie z zapisem punktu 1 jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z Regulaminem Konkursu.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne przeszkody i utrudnienia techniczne w wysyłaniu i odbieraniu SMS-ów.

Organizator nie weryfikuje danych wskazanych przez osobę biorącą udział w Konkursie z danymi abonenta telefonu komórkowego, z którego wykonane zostało połączenie. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkie nieprawidłowości powstałe w powyższym zakresie.§8
 Nagrody


Nagrody dla autorów trzech pierwszych SMS-ów za naszym pośrednictwem przekaże organizator spektaklu MOK.

§9
 Nadzór nad prawidłowością przeprowadzenia plebiscytu prowadzi Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą: Aleksandra Jasiczak, Karolina Wojna, Katarzyna Renkiel.

§10 Laureaci Konkursu zostaną poinformowani drogą SMSową o wygranej i sposobie odbioru nagrody.

§11
 Podane przez uczestnika dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Polskapresse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, 02-672 Warszawa, działającą jako administrator danych osobowych, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408 z kapitałem zakładowym w wysokości 41.503.000,00 PLN, NIP 522-01-03-609 dla celów organizacji i przeprowadzenia konkursu, wyłonienia i powiadomienia ewentualnych zwycięzców oraz przekazania ewentualnych nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polskapresse Sp. z o.o., a także w celach statystycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak konieczne do wzięcia udziału w konkursie.
§12
 Polskapresse Sp. z o.o. informuje, że jest administratorem danych osobowych w rozumieniu w/w ustawy. Właściciel danych ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania w siedzibie Polskapresse Sp. z o.o. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania jego danych przez Spółkę oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie danych w zakresie przewidzianym przez przepisy w/w ustawy. Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich tych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do Polskapresse Sp. z o.o. na piśmie.
§13 
Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża nadto zgodę na otrzymywanie od Polskapresse Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na podane Polskapresse Sp. z o.o. adresy e-mail lub numery telefonów, informacji handlowej od Polskapresse Sp. z o.o. dotyczącej produktów i usług oferowanych przez Polskapresse Sp. z o.o., a także produktów i usług podmiotów współpracujących z Polskapresse Sp. z o.o. na odrębnych zasadach.

§14
 W plebiscycie/ konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i współpracownicy Organizatora Plebiscytu/ Konkursu oraz ich rodziny. Jako rodzinę należy rozumieć: współmałżonków, dzieci, rodziców, rodzeństwo oraz pozostałych zstępnych i wstępnych.


§15

1. Reklamacje dotyczące Konkursu mogą być składane wraz z uzasadnieniem na adres Polskapresse sp. z o.o. Oddział Prasa Łódzka, ul. Ks. I. Skorupki 17/19, 90-532 Łódź.

2. Reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora w terminie 30 dni od daty ich otrzymania.§16
 Niniejszy Regulamin zostanie udostępniony do wglądu w siedzibie Organizatora, przy ul. Ks.I.Skorupki 17/19, 90-532 Łódź. Oraz na stronach internetowych piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl i belchatow.naszemiasto.pl.

§17
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu w trakcie trwania Plebiscytu.

Redakcja

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3