Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Piotrkowie 2017 Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Piotrkowie 2017

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Piotrkowie 2016 (© Dariusz Śmigielski)

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Piotrkowie 2017.

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Piotrkowie już jutro, 8 kwietnia, na Placu Pofranciszkańskim. Zbiórka o godz. 14, godzinę później zostanie odprawiona uroczysta msza święta w Klasztorze o.o.Bernardynów, a po niej nastąpi uroczyste poświęcenie motocykli. Czytaj także Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Piotrkowie 2016 [ZDJĘCIA]

Otwarcie sezonu motocyklowego poprzedzi gra miejska pn. „Pętla czasu” organizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży „HARC”. Jej celem będzie przybliżenie historii trybunalskiego grodu oraz poznanie historycznych zabytków miasta. Na starcie każda grupa otrzyma instrukcję z zadaniami oraz materiały informacyjne. Zadaniem patroli jest wykonanie wszystkich zadań w określonym czasie, można jednak poruszać się tylko pieszo. Start o godz. 10 w Rynku Trybunalskim.

Motocykliści wracają na drogi

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!