Siedem trzecioligowych klubów bez licencji na sezon 20018/2019! Siedem trzecioligowych klubów bez licencji na sezon 20018/2019!

Siedem trzecioligowych klubów bez licencji na sezon 20018/2019! (© Fot. Dariusz Piekarczyk)

Komisja do Spraw Licencji w grupie pierwszej III ligi poprosiła następujące kluby o uzupełnienie dokumentów licencyjnych na sezon 2018./2019. Są to kluby: Polonia Warszawa, Ursus Warszawa, Sokół Ostróda, MKS Ełk, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Legia II Warszawa oraz Huragan Morąg.


Tur Bielsk Podlaski, który i tak nie ma szans na grę w tej lidze, bo zostanie zdegradowany nie złożył nawet dokumentów licencyjnych, choć miał taki obowiązek. - Kluby, które nie dostały w pierwszym terminie licencji mają czas na uzupełnienie dokumentów do 24 maja - mówi Mirosław Starczewski, przewodniczący Komsji Licencyjnej dla grupy pierwszej III ligi i jednocześnie wiceprezes Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. - 4 czerwca zbiera się Komisja Licencyjna i tego dnia podejmie ostateczną decyzję, który klub dostanie licencję, dostanie licencję z nadzorem lub nie dostanie.
Od nowego sezonu rozgrywki grupy pierwszej III prowadził będzie Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!